Jest to nowe miejsce na mapie naszych spotkań. Dotychczasowe rekolekcje zimowe przez kilka ostatnich lat odbywały się w Zakopanem. W tym roku pomyślałem, – mówi ks. Łukasz Anioł SDS – że może warto jest zmienić miejsce. Zakopane z pewnością ma swój urok i klimat, ale to Trzebinia k. Żywca wzięła górę. Dlatego nie gdzie indziej, ale właśnie tam zaplanowałem tegoroczne zimowe rekolekcje Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań. Dlatego tym bardziej podchodzę do tego z spotkania z wielkim optymizmem, że przygotowana została na ten czas prawdziwa niespodzianka, którą niestety nie mogę i nawet nie chce zdradzić. Po prostu gorąco zachęcam i zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w naszym spotkaniu – dodaje ks. Łukasz Anioł SDS.

Salwatoriański Ośrodek Powołań ma zaszczyt zaprosić na rekolekcje zimowe, które obędą się w terminie:

7 – 11 lutego 2022

w Trzebini k. Żywca

Dlaczego warto się na nie wybrać?
Ponieważ za każdym razem rekolekcje z Salwatoriańskim Ośrodkiem Powołań to niezapomniane doświadczenie, które może zmienić człowieka na całe życie. Wystarczy przeczytać tylko kilka świadectw, aby się przekonać, że do tematu duszpasterz ośrodka podchodzi poważnie.

Spotkaniu towarzyszyć będzie hasło: Żyj zdecydowanie.

W programie: Wycieczki piesze w niższe partie gór, jazda na nartach oraz desce, konferencje, panele dyskusyjne, modlitwa, Msza św., dobre jedzenie, wieczory w radości oraz cisza na odpoczynek i relaks.

Koszt: 250 złotych (cena zawiera nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie).
Cena nie obejmuje kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego i karnetów na stok. Jednodniowy koszt wypożyczenia pełnego sprzętu i karnetu wynosi ok. 100 złotych. Podczas ferii planujemy trzy wyjścia na stok narciarski.

Dojazd na rekolekcję we własnym zakresie.

Zapisy do 31 stycznia 2022 r. przez formularz znajdujący się TUTAJ.

Adres rekolekcji:

Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek Misjonarek
ul. Beskidzka 53
34-300 Żywiec – Trzebinia

Rozpoczęcie spotkania 7 lutego 2022 r. o godz. 18.00

Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, obuwie zmienne, sprzęt narciarski, jeśli posiadasz swój własny, notatnik i przybory piśmiennicze. Ważną rzeczą, którą trzeba zabrać ze sobą jest ZGODA RODZICÓW (w przypadku osób niepełnoletnich), bez której nie będziesz mógł wziąć udziału w naszym spotkaniu. Znaleźć ją możesz na dole na niebieskim tle TUTAJ.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy ?