Witam! Nazywam się Marcin Marczak i pochodzę z Okuniewa. To właśnie tam, po raz pierwszy usłyszałem o Salwatoriańskim Ośrodku Powołań.

Pierwsze moje spotkaniem z Salwatorianami miało miejsce w Krakowie, podczas Turnieju piłki nożnej w 2016 roku. Od tamtej pory, co najmniej raz w roku, udaję się na rekolekcje organizowane przez Salwatoriański Ośrodek Powołań, które zawsze przebiegają w świetnej atmosferze i przekazują merytoryczne wartości.

W tym roku wziąłem udział w turnusie piłkarskim w Węgorzewie, który odbył się pod koniec czerwca.

Jak co roku rekolekcje te miały mnie zbliżyć do Boga, lecz dodatkowo miały też uświadomić mi, czym jest Pismo Święte, jak się z nim obchodzić oraz jak duży wpływ na nasze życie ma czytanie i rozważanie go.

Jadąc na ten obóz myślałem, że będę się dobrze bawił tylko i wyłącznie podczas gry w piłkę, natomiast ku mojemu zaskoczeniu tak nie było, ponieważ cieszyłem się nie tylko czasem spędzonym na boisku, ale również tym spędzonym z Bogiem. Powodem tego był świetnie zaplanowany program, który łączył obóz piłkarski oraz rekolekcje, skompresowanych w jeden świetnie wyważony turnus. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w takich turnusach jak i w dniach skupienia, ponieważ można spędzić ten czas robiąc to, co się lubi, a za razem pojednać się z Bogiem, zbliżyć się do Niego i Go lepiej poznać.

___

Autorem świadectwa jest Marcin Marczak
Serdecznie dziękujemy za świadectwo 🙂

Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz TUTAJ