Już za niespełna miesiąc, rozpocznie się IX Salwatoriański TURNIEJ PIŁKARSKI. Sportowe zmagania odbędą się w dniach 11 -13 czerwca 2015 r. w Krakowie.

Każda drużyna przyjeżdża ze swoim opiekunem. Spotykamy się w czwartek 11 czerwca w godzinach popołudniowych w Krakowie, gdzie wieczorem odbędzie się losowanie grup, a następne dwa dni to rozgrywki, które obejmą kolejno fazę grupową oraz pucharową, która ostatecznie wyłoni IX już mistrza naszego salwatoriańskiego turnieju. Dla zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda, a także spotkanie z gościem specjalnym – grupą ARTYSTÓW, którzy rozegrają okolicznościowy mecz z uczestnikami i księżmi. Na zgłoszenia (www.sop@sds.pl, +48 601 707 188) czekamy do końca maja! Się będzie działo;-)

Goście Specjalni:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Salwatoriańskim Turnieju Piłkarskim!

Sportowe zmagania odbędą się w dniach 11 -13 czerwca 2015 r., w Krakowie. Każda drużyna przyjeżdza ze swoim opiekunem. Spotykamy się w czwartek 11 czerwca w godzinach popołudniowych w Krakowie, gdzie wieczorem odbędzie się losowanie grup, a następne dwa dni to rozgrywki, które obejmą kolejno fazę grupową oraz pucharową, która ostatecznie wyłoni IX już mistrza naszego salwatoriańskiego turnieju. Dla zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda, a także spotkanie z gośćmi specjalnymi!!!

WIEK ZAWODNIKÓW: gimnazjum i szkoła średnia!
Drużyny powinny liczyć od 7-10 osób + Ksiądz opiekun. 
Wpisowe za drużynę: 250 zł. 

Księży opiekunów prosimy o potwierdzenie przybycia do końca maja 2015 r. 

Zapraszamy duszpasterzy do zgłaszania swoich drużyn:

ul. św. Jacka 16
30-364 Kraków
tel. kom. 601 707 188
tel. 12 254 60 40
e-mail: sop@sds.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *