„Co z nami będzie”. Pod takim hasłem, w nocy z 26/27 marca 2010 roku, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini odbyło się czuwanie dla maturzystów.

 
 

W spotkaniu wzięło udział ok. 120 młodych ludzi, którzy przybyli ze swoimi duszpasterzami. Młodzież przyjechała z następujących miejscowości: Bielsko-Biała, Rabka, Mikołów, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Zakopane, Goczałkowice, Lachowice, Trzebinia, Kraków.

 

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 19.00 wspólnym śpiewem, modlitwą, przywitaniem przez Ks. Kustosza Sanktuarium oraz konferencja Ks. Sławomira Nogi SDS. Podczas czuwania odbyła się  również Droga Krzyżowa, Adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo pokutne, spowiedź święta, nabożeństwo różańcowe. Całość czuwania opatrzona była śpiewem i muzyką seminaryjnego zespołu Vox Nostra.

 

O godzinie 1.00 młodzież wraz z duszpasterzami zgromadziła się na Mszy św., na której kazanie wygłosił Prowincjał Salwatorianów, Ks. Piotr Filas SDS.

 

Zwieńczeniem czuwania była modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego oraz otrzymane błogosławieństwo od wszystkich obecnych kapłanów.

Zdjęcia w galerii

 

 
 

Już dziś zapraszamy na kolejne czuwanie do Trzebini, które odbędzie się w nocy z 18/19 września 2010 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *