Szczęść Boże.
Kiedy jechałem na kurs Odkryj siłę, to przede wszystkim chciałem poznać jeszcze bardziej Jezusa Chrystusa i przybliżyć się do Niego. Chciałem również krótkiego odpoczynku po trzech miesiącach nauki w szkole.

Według mnie, w czasie kursu, bardzo ciekawe były zajęcia z Panią Małgorzatą Jakubicz. Mogłem poznać, co to jest coaching i kim jest coach. Miałem nawet przyjemność wziąć udział w dwudziestominutowym ćwiczeniu, podczas którego Pani pytała mnie kim chcę być, co chcę przez to osiągnąć, jak chcę dojść do tego celu. Dzięki temu ćwiczeniu, poukładałem i uświadomiłem sobie do czego zmierzam w życiu i jaki jest cel mojej ciężkiej pracy.

Najbardziej podobał mi się wykład o. Innocenzo Gargano o tradycji lectio divina we współczesnym Kościele. Ojciec w bardzo ciekawy sposób ujął temat, prezentując przykłady swojego życia.

Pierwsze spotkanie kursu było bardzo dobrze zorganizowane. Mogliśmy wysłuchać interesujących wykładów, porozmawiać o nich i chwilę odpocząć.

Jeśli mam ująć w jednym zdaniu moją opinie na temat kursu, to odpowiem jasno: jestem pewny, że dzięki tym czterem spotkaniom, poznam jeszcze bardziej Jezusa Chrystusa.

Na zakończenie chciałbym serdecznie każdemu polecić tę formę spędzania weekendu. Bo jak można lepiej wykorzystać czas, jak nie na spotkaniu żywego Jezusa w Jego Słowie, w Eucharystii i wśród wspaniałych ludzi?

___

Autorem świadectwa jest Robert Laszczak.
Wielkie Bóg zapłać Robertowi za słowa świadectwa ?

Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz TUTAJ