Okres wakacji to dla Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań aktywny czas rekolekcji letnich.

W tym roku przebiegają one pod hasłem:NIE, dla bylejakości życia. W poszczególnych turnusach, staramy się młodym ludziom nie tylko pomóc w rozeznawaniu życiowego powołania, ale przede wszystkim stanąć pośród wielu życiowych pytań, które sprawią, że nasze życie nie będzie byle jakie, w nicość zapatrzone, a także mdłe lub w ogóle strawne. Jak co roku, przygotowaliśmy kilka propozycji na spędzenie wakacji z nami i cieszymy się, że tak wielu młodych ludzi wybrało Salwatorianów by spędzić ten czas. Spotkaliśmy się z Wami w Węgorzewie podczas turnusu piłkarskiego, w Brennej w górach, Krakowie z najmłodszymi, Warszawie na turnusie wojskowym, a także na Słowacji.

Ponadto ks. Paweł Krężołek był gościem specjalnym podczas Exodusu Młodych w Zwierzyńcu, gdzie wygłosił konferencję nt. Spowiedzi, a także przewodniczył Eucharystii i wygłosił okolicznościowe kazanie. Byliśmy obecni także na Salwatoriańskim Forum Młodych w Dobroszycach, wraz z naszymi gośćmi specjalnymi, którymi byli aktorzy Dominika Figurska i Michał Chorosiński.  Mamy nadzieję, że Ci którzy brali udział w naszych akcjach, wyjechali umocnieni i w swoich środowiskach, będą z mocą głosić Chrystusa! Nie tylko słowem, ale przede wszystkim czynem. Tym samym dziękujemy tym wszystkim, którzy wpisali się w nasze turnusy, ofiarując pomoc i wsparcie: księżom, klerykom, dobrodziejom i sponsorom.

Przed nami sierpień, gdzie z różnych miejsc Polski i świata, powędrujemy do Matki Bożej, a także turnus w żeglarski w Węgorzewie. Zapraszamy i bądźcie z nami!!!