Był to mój pierwszy przyjazd na kurs Odkryj Siłę z Salwatoriańskim Ośrodkiem Powołań. O tych spotkaniach dowidziałem się od księdza z mojej parafii.

Plan spotkania wyglądał bardzo zachęcająco, więc postanowiłem zapisać się na wyjazd.

Do przyjazdu motywowała mnie chęć poznania swojego powołania, a wokół tej tematyki opierał się cały kurs Odkryj Siłę. Na początku spotkania zobaczyłem wiele znajomych twarzy, co pozwoliło mi na jeszcze lepszy start w tym dziele.

Spotkanie minęło szybko. Bardzo miło spędziłem tam czas, mając możliwość bliższego kontaktu z Bogiem, a także porozmawiania na wiele tematów z innymi uczestnikami. Wykłady były interesujące, zwłaszcza że poruszały ważną tematykę – misji życiowej. Myślę, że nie bez powodu znalazłem się na tym kursie. Jest to moja szansa na odkrycie własnej drogi życiowej, którą chce podążać.

Rozważania kręgu biblijnego dały mi wiele do myślenia. Dzięki nim dużo zrozumiałem, co pozwoliło mi już dzisiaj zmienić się na lepsze. Jeśli chodzi o organizację, wszystko było dopięte na „ostatni guzik”. Był czas na modlitwę, zabawę, rozmowy, odpoczynek. Nie było natomiast czasu na nudę.

Mogę śmiało polecić kurs Odkryj Siłę, gdyż pomaga być jeszcze bliżej Boga i zrozumieć naszą wiarę – co nie jest łatwe. Także organizatorzy nie mają sobie równych – są najlepsi.

___

Autorem świadectwa jest Bartosz Śpiewak.
Wielkie Bóg zapłać Bartoszowi za słowa świadectwa ?