Salwatoriański Ośrodek Powołań wraz z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej i Wolontariatem Misyjnym Salvator, a także referatem Sióstr Slawatorianek i Betanek zapraszają na kolejne Spotkanie Maturzystów i nie tylko! Odbędzie się ono 5 marca 2016 r. w Trzebini n. Krakowa. Hasło jakie będzie przyświecać temu spotkaniu to: My love is free. Take it. Nawiązuje ono zarówno do miłości Boga względem człowieka i odwrotnie, jak i człowieka wobec człowieka.

Gościem specjalnym będzie Krzysztof ANTKOWIAK, polski wokalista pop, kompozytor i autor tekstów, człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, przemiany swojego życia i nawrócenia, który rzeczywiście miłość od Boga odczuł niemal w sposób nadzwyczajny, o czym opowie podczas wizyty w Trzebini.

Ponadto wszyscy którzy zdecydują się brać udział w spotkaniu, będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć spektakl teatralny MAYDAY 2, w którym zagrają: Michał Koterski, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Marek Włodarczyk, Anna Gzyra, Kamila Polak, Joanna Jabłczyńska.

W sposób szczególny zapraszamy tegorocznych maturzystów i młodzież skupioną wokół salwatoriańskich parafii i nie tylko. W spotkaniu udział weźmie Prowincjał Salwatorianów Ks. Piotr Filas, który będzie przewodniczył Eucharystii i wygłosi okolicznościowe kazanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *