Przed nami kolejne wrześniowe SALWATORIAŃSKIE SPOTKANIE MŁODYCH. Jeśli chcesz na nowo odkryć swoją chrześcijańską tożsamość, odkryć na nowo obraz Pana Boga w swoim życiu i uwierzyć jak mocno CIĘ kocha – przyjedź! W programie koncert i świadectwo Mirka Kolczyka, pokaz i nauka tańca w wykonaniu Rafała Maseraka i jego partnerki, nabożeństwo uwielbienia w wykonaniu zespołu N.O.E, praca w grupach, droga krzyżowa w parku, Eucharystia i wspólny posiłek ! A przede wszystkim mega pozytywna energia i radość!!! Nie zwlekaj i już planuj swój przyjazd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Salwatoriański Ośrodek Powołań wraz z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej i Wolontariatem Misyjnym Salwator serdecznie zapraszają na Salwatoriańskie Spotkanie Młodzieży, które odbędzie się 19 września 2015 r. w Trzebini n. Krakowa.

Hasło tego spotkania brzmi POSŁANI DO MISJI, w myśl przeżywanego w zgromadzeniu zakonnym Salwatorianów roku misyjnego.

W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście:

W programie koncert zespołu StronaB, panel dyskusyjny, wspólna modlitwa i posiłek, okazja do sakramentu pokuty i pojednania, a także wspólna Eucharystia, której przewodniczył będzie prowincjał Salwatorianów Ks. Piotr Filas SDS.

Czekamy na WAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już za niespełna miesiąc kolejne, salwatoriańskie wydarzenie – CZUWANIE dla MŁODZIEŻY i MATURZYSTÓW. Zapraszamy wszystkich księży, katechetów wraz ze swymi uczniami jak i młodzież zgromadzoną przy naszych salwatoriańskich parafiach i nie tylko!

 

Plan spotkania:
14:00 – KONCERT EWANGELIZACYJNY 
15:30 – KONFERENCJA, Ks. Grzegorz Poryzała
16:30 – Panel dyskusyjny
17:30 – Przerwa (kawa, herbata, ciacho) 
18:00 – DROGA KRZYŻOWA
19:00 – Kolacja
20:00 – ADORACJA, SPOWIEDŹ
21:00 – EUCHARYSTIA, Ks. Prowincjał Piotr Filas SDS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *