Wszystko co dobre szybko się kończy. Czas odpoczynku od obowiązków szkolnych tak, ale nie od Boga i Kościoła.  Dowodem na to była grupa młodych chłopaków z różnych części Polski, którzy w dniach 16 – 22 I 2017 roku w Zakopanym uczestniczyła w zimowych rekolekcjach SOP. Tegoroczne ferie przebiegały pod hasłem: „Bądź prosty nie komplikuj”.

Dobre nastroje uczestników powodowały, że naprawdę dużo się działo. Wspólne modlitwy, kręgi biblijne, śpiewy, rozmowy tematyczne oraz Msza Święta, były centralną częścią czasu rekolekcji. Miały na celu wyciągnąć mądre i pouczające wnioski do życia. Oprócz zorganizowanych zajęć uczestnicy korzystali z codziennych zjazdów na nartach i desce snowboardowej na stoku narciarskim w Witowie. Podczas aktywnego wypoczynku nie mogło zabraknąć wspólnych gier planszowych i zabaw. Dodatkową atrakcją było uczestnictwo w Pucharze Świata w skokach narciarskich.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność, zapał,  i kreatywność. Ferie bez nudy minęły szybko, bo było pobożnie, twórczo i aktywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *