Drodzy Przyjaciele Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań!

Przed nami jakże oczekiwany czas – WAKACJE !!! Tradycyjnie jak co roku przygotowaliśmy dla was kilka propozycji na spędzenie tego czasu razem z Salwatorianami. Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, to warto to uczynić czym prędzej, gdyż liczba miejsc na poszczególnych turnusach jest ograniczona. Podajemy szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych turnusów:

1 – 6 lipca – WĘGORZEWO – turnus piłkarski

7 – 12 lipca – JEZIORA MAZURSKIE – turnus żeglarski

14 – 19 lipca GDAŃSK

14 – 19 lipca – BAGNO – dni otwarte w seminarium

21 – 26 lipca – SŁOWACJA

26 – 30 lipca – KRAKÓW – najmłodsi

 

 {phocamaps view=map|id=1} lub {phocamaps view=link|id=1|text=Map}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już za niecały tydzień rozpoczynamy w Polsce WAKACJE! Salwatoriański Ośrodek Powołań jak co roku przygotował kilka turnusów, na które zaprasza chłopaków młodszych i starszych od 5 klasy szkoły podstawowej aż po studentów i młodzież pracującą. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Tegoroczne rekolekcje będą przebiegać pod hasłem: TYDZIEŃ BEZ GRAWITACJI. W rozwinięciu znajdziesz coś dla siebie.


POSZCZEGÓLNE TURNUSY:

PIŁKA JEST JEDNA, A BRAMKI SĄ DWIE – Węgorzewo na Mazurach 
30.06 – 06.07.2013 r. – szkoła średnia i studenci 
07 – 13.07. 2013 r. –  VI klasa szkoły podstawowej i gimnazjum
TURNUS PIŁKARSKI – rozpoczęcie pierwszego dnia o godz. 17.00, zakończenie ostatniego w godzinach przedpołudniowych. W programie oprócz ćwiczeń duchowych rozgrywki piłkarskie, pokaz ratownictwa medycznego, a także kąpiel w mazurskich jeziorach. Gościem drugiego turnusu będzie znany raper Dobromir Mak Makowski.


 
 JUNIOR WEEK – Kraków
15 – 21.07.2013 r. – V klasa szkoły podstawowej – gimnazjum
NAJMŁODSI SOPowicze – rozpoczęcie pierwszego dnia o godz. 17.00, zakończenie w godzinach przedpołudniowych. W programie zwiedzanie miasta Krakowa, wyjazd do Wieliczki, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej, a także wiele innych atrakcji.


 
ZA PROGIEM KLASZTORNEJ FURTY – Bagno, WSD Salwatorianów 
15 – 21.07.2013 r.  – szkoła średnia, studenci i pracujący
DNI OTWARTE w naszym Seminarium rozpoczynamy o godzinie 17.00, a zakończymy ostatniego dnia w godzinach przedpołudniowych. Uczestnicy będą brać udział w życiu zakonnym wspólnoty, a więc w modlitwach, pracy, wspólnych posiłkach. Ponadto w programie wyjazdy do Parku Wodnego do Trzebnicy, zwiedzanie trzebnickiej bazyliki św. Jadwigi, a także wyjazd do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego dla dzieci do Wierzbic.KNEDLIKI I CIEPŁE ŹRÓDŁA – Słowacja, Nitra
22 – 28.07.2013 r. – szkoła średnia i studenci
W programie oczywiście ćwiczenia duchowe, a także atrakcje sportowe w ośrodku wodnym w GALANDIA. Ponadto wyjazd do Pragi i Budapesztu. Ilość miejsc Ograniczona! Wyjazd 22. 07 z Krakowa o godz. 11.00. Obowiązek posiadania dowodu osobistego lub paszportu. 
POBOŻNE CEPRY – Zakopane
22 – 28.07.2013 r. – gimnazjum i szkoła średnia
Turnus przeznaczony wyłącznie do miłośników wędrówek górskich. Rozpoczęcie pierwszego dnia o godz. 17.00 , zakończenie dnia ostatniego w godzinach przedpołudniowych.


 
U BRATANKÓW – Węgry, Szódliget
3 – 09.08.2013 r. – szkoła średnia i studenci
Po raz pierwszy gościć bedziemy na Węgrzech w naszej salwatoriańskiej parafii. Wyjazd z Krakowa 3.08 o godzinie 11.00. W programie oprócz wzmagań duchowych, zwiedzanie Budapesztu, korzystanie z term Szechenyiego, degustacja kuchni węgierskiej jak  i nauka języka węgierskiego. Ilość miejsc ograniczona.QUO VADIS
– Rzym
1 – 06.09.2013 r. –  studenci i pracujący związani z SOP
Wyjazd przeznaczony wyłącznie dla stodentów i starszych związanych z Salwatoriańskim Ośrodkiem Powołań. Wyjazd 1.09 o godz. 8.00. W programie zwiedzanie Wenecji, Padwy, Rzymu. Odwiedziny Domu Generalnego Salwatorianów i Msza św. przy grobie Założyciela SDS O. Jordana.Będziemy też na:
XX Salwatoriańskie Forum Młodych – Dobroszyce 
Pielgrzymki piesze do Częstochowy:  2 – 10.08.2013 r. z Wrocławia (grupa 8), 5 – 14.08.2013 r.  z Warszawy (grupa ZIELONA)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *