Przed nami kolejne marcowe CZUWANIE MŁODZIEŻY, które w tym roku odbędzie się 22 marca w TRZEBINI. Będzie ono poświęcone działaniu ZŁA, a konkretnie działaniu szatana w życiu człowieka.

Plan czuwania:

14.00 – rozpoczęcie i koncert zespołu SIEWCY LEDNICY
16.00 – konferencja MARCIN BOCZEK (Świadectwo, które naprzemiennie wyciska łzy, bądź przepełnia grozą. Podobne historie właściwie mają miejsce tylko w książkach i filmach, ta jednak wydarzyła się naprawdę. To zadziwiające, w jaki sposób Pan Bóg potrafi czasem wyprowadzić zagubionego tułacza z bezdroży na ubite gościńce. Słowem, odmienić serce najbardziej zatwardziałego grzesznika.
Okultyzm, narkomania, alkoholizm, pornografia i zboczenia seksualne – to bezdroża, po których Marcin błądził wiele lat, nim niespodziewanie – jak sam powiada – żywy Jezus wyrwał jego duszę z otchłani.Jednak dziś, na smutne karty przeszłości spogląda oczami wiary i jak obiecał otwarcie opowie nam swoją historię!

17.30 – Kościół a szatan – Ks. Ambroży Skorupa SDS – ukazanie nauczania Kościoła w tej kwestii, a po nich pytania do Marcina i Ks. Ambrożego

18.30 – Kolacja i spotkanie w radości

20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

21.00 – EUCHARYSTIA i zakończenie czuwania; homilia Ks. Prowincjał Piotr Filas SDS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *