fbpx

Czwarta i ostatnia odsłona kursu Odkryj Siłę

18 maja 2020

Choć były obawy, lęk, strach przed tym, co nas czeka i jak będzie wyglądać nasza SOPowska rzeczywistość. Ale jak się okazało, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Internet spełnił swoją funkcję i spisała się nam ta forma on-line, dlatego pragniemy kontynuować Kurs Odkryj Siłę w tej formie.

Serdecznie zapraszamy tych, którzy już po raz czwarty i niestety ostatni raz w tym roku szkolnym, pragną dokonać swojego rozwoju poprzez naszą ofertę.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie

25 – 29 maja 2020 r.

W wyżej wymienionym terminie będziemy spotykać się każdego dnia o godz. 18.30.

Plan spotkania:
Poniedziałek – konferencja ks. Łukasza Anioła SDS
Wtorek, środa, czwartek – warsztaty z panią Małgorzatą Jakubicz
Piątek – konferencja ks. Rafała Ziajki SDS

 

Narzędziem do wspólnej komunikacji będzie program ZOOM, który jest ogólnodostępny w Internecie.

Dane do logowania na spotkanie zostaną podane uczestnikom wcześniejszych edycji w formie SMS.

Dla przypomnienia czwarte spotkanie zakłada:

Kościół jako wspólnota i przestrzeń realizacji zadań stawianych człowiekowi przez Boga, otwiera go na świat zewnętrzny. Uczeń Jezusa przechodzi przemianę ze świadomości własnego „Ja”, na „My”. W tym przejściu nieodzownym wspomożycielem jest Duch Święty, który został przez Jezusa obiecany i posłany w celu prowadzenia wspólnoty Kościoła. Otwarcie na Jego działanie prowadzi człowieka do uświadomienia sobie, że każdy w tej wspólnocie ma swoje zadanie do wykonania. Uczestnicy spotkania są o tym uświadamiani i sami podejmują próbę realizacji konkretnych planów działania.
W zajęciach coachingu poznają Coaching Transformacyjny. Dokonają planu ewaluacji, który podsumuje, czy i jaka przemiana w nich zaistniała po całym cyklu spotkań. Uświadomią sobie swoją misję w życiu, w zgodzie ze swoimi talentami i wolą Boga.

Serdecznie zapraszamy 🙂