Dwa sposoby na spędzenie majówki

12 kwietnia 2019

Duszpasterze Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań od dłuższego czasu zastanawiali się, jak spędzić długi weekend majowy.

Padł pierwszy pomysł, aby usiąść przed telewizorem i nadrobić zaległości, a może nawet przeglądnąć całego Fb. Potem rozpalić grilla i zjeść kiełbaskę. A potem? No cóż, koniec dnia, więc niepozostanie nic innego, jak się położyć spać. I tak przez pięć dni.
Wówczas wracając do szkoły czy na uczelnie, będziemy słuchali jak inni w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzili ten czas. W końcu padnie pytanie: A Tobie jak minęła majóweczka?

Mało komfortowa sytuacja.

Dlatego jest drugi pomysł. Spakować się i pojechać na

Reko Trekking do Więciórki.

Spotkanie dla facetów, które przyniesie mi wiele satysfakcji, pozwoli czynnie spędzić czas, zaspokoję pragnienie majówkowej kiełbasy, a przede wszystkim spotkam się w elitarnym gronie z rówieśnikami i Bogiem.
Reko Trekking to nie tylko rekolekcje, ale wspólne wypady w góry, męskie pogaduchy oraz możliwość zobaczenia nowych miejsc. To przede wszystkim wspaniała okazja, aby chwalić się tym, czego nie wszyscy mają możliwość doświadczenia. Po Reko Trekkingu będziesz miał naprawdę czym się chwalić i nie będziesz jednym z wielu.
Nie wahaj się dłużej.

Reko Trekking odbędzie się w dniach 1 – 5 maja br.

Miejsce spotkania: Więciórka

Jak dojechać: Najlepszym środkiem transportu są busy. Z Głównego Dworca Autobusowego w Krakowie (Małopolski Dworzec Autobusowy) udajemy się busem w kierunku Jordanowa. W miejscowości Tokarnia wysiadamy i przesiadamy się na bus do Więciórki, albo wykonujemy telefon pod numer 502752222 i duszpasterz SOPu po was wyjedzie.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Cena: 150 zł

Rozpoczęcie: 1 maja godz. 17.00

Zakończenie: 5 maja godz. 10.00

Co zabrać ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, wygodne obuwie, płaszcz przeciw deszczowy, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich oraz duży zapas dobrego humoru.

Serdecznie zapraszamy!