Dzień skupienia Piastowie

17 października 2019

Czy jesień w Piastowie musi być smutna i przygnębiająca? Odpowiedź na to pytanie uzależnione jest w dużej mierze, od tego kto jej udziela. Jesteś w grupie osób narzekających, opadłych z sił, nie mających ochoty do działania? Chcesz powoli zacząć zapadać w zimowy sen. Masz do tego pełne prawo. My jednak nie zgadzamy się na takie zachowanie i proponujemy antidotum.

Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie serdecznie zaprosić młodzież męską na jesienny dzień skupienia do Piastowa, który odbędzie się 26 października br. w parafii p. w. św. Michała Archanioła.

Podczas dnia skupienia pragniemy pochylić się nad tematem: Walcz i ożywiaj. Co zrobić, aby nabrać siły do działania. Co zrobić, aby nadać sens swoim poczynaniom. Co zrobić, aby umocnić swoją wiarę? Co zrobić, aby nam się chciało, tak jak nam się nie chce? To pytania, na które poszukamy antidotum.

W programie sobotniego dnia skupienia: konferencja, Msza św., czytanie i rozważanie Słowa Bożego oraz praca w grupach, której celem będzie znalezienie przepisu na lepsze życie. Nie zabraknie również okazji do wspólnego spaceru oraz jedzenia.
Serdecznie zapraszamy

Szczegółowe informacje spotkania
Data: 26 października 2019 r.
Miejsce: Parafia p.w. św. Michała Archanioła, ul. Elizy Orzeszkowej 23, Piastów
Godzina rozpoczęcia spotkania: 10.00
Godzina zakończenia spotkania ok. 15.00
Cena: Bezpłatne
Spotkanie poprowadzi: Ks. Łukasz Anioł SDS