Dzień skupienia w Bagnie

30 października 2020

Strach jest emocją podstawową, a więc uniwersalną dla każdego człowieka i jest czymś negatywnym. Nie jest jednak domeną ludzi, których poznałem – mówi jeden z duszpasterzy Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań. Dlatego zachęcamy innych do odwagi, zwłaszcza teraz w tych dziwnych i trudnych czasach. Mówimy jak i kiedy dać świadectwo o swojej odwadze – dodaje duszpasterz.

Skoro księża z Ośrodka Powołań znają przepis na odwagę, nie zmarnuj swojej okazji i weź udział w spotkaniu, podczas którego dowiesz się co mają do powiedzenia. Przyjedź na dzień skupienia do Wyższego Seminarium Duchownego, które położone jest w miejscowości:

BAGNO

w dniach 6 – 8 listopada 2020 r.

W programie weekendowego dnia skupienia: konferencja, Msza św., czytanie i rozważanie Słowa Bożego oraz praca w grupach, której celem będzie znalezienie przepisu na bycie odważnym. Nie zabraknie również okazji do poznania seminaryjnego życia.

Dodatkowym elementem tego spotkania będzie udział w święceniach diakonatu kl. Karola Mateckiego SDS, które odbędą się w sobotę 7 listopada br. w Trzebnicy.

Szczegółowe informacje spotkania
Data: 6 – 8 listopada 2020 r.
Miejsce: WSD Salwatorianów, ul. Ziołowa 51, Bagno
Godzina rozpoczęcia spotkania 6 listopada br. o godz.: 18.00
Godzina zakończenia spotkania 8 listopada br. ok. godz.: 10.00
Cena: Bezpłatne
Zapisy TUTAJ
Spotkanie poprowadzi: Ks. Łukasz Karasiński SDS i Ks. Łukasz Anioł SDS

Na spotkanie zabieramy maseczki oraz własne środki dezynfekcji!!!