fbpx

DZIEŃ SKUPIENIA W BAGNIE

29 października 2022

Wszystko zależy od Ciebie. Masz w sobie ogromny potencjał, wystarczy tylko uwolnić go i pozwolić działać. Nie ma rzeczy niemożliwych. Czasem wydaje się nam, że jakaś trudność, która pojawia się w naszym życiu, jest ponad nasze siły. Nic bardziej mylnego. Jesteśmy w stanie przenosić góry, wystarczy tylko uwierzyć w siebie i zrozumieć pewien mechanizm, który Bóg zaczepił w naszej naturze – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Jednak jak to zrobić i jak efektywnie z tego korzystać, będzie się można dowiedzieć korzystając z naszej jesiennej oferty. Z tej racji zapraszam serdecznie na dzień skupienia do naszego Salwatoriańskiego Centrum Młodzieżowego „Totu” w Bagnie. To będzie bardzo wyjątkowy weekend, ze względu na to, że oprócz tradycyjnej formy formacji, przez konferencje, modlitwę i Eucharystię, dodatkowo to wydarzenie będzie połączone z zabawą. Zabawą na świeżym powietrzu i z ASG. Chcemy łączyć przyjemne z pożytecznym – dodaje ks. Łukasz.

Salwatoriański Ośrodek Powołań serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na dzień skupienia, który odbędzie się w miejscowości:

BAGNO
w dniach 11 – 13 listopada br.

W programie: konferencja tematyczna, Eucharystia, panel dyskusyjny, modlitwa, rozważanie słowa Bożego oraz zajęcia z ASG (repliki zapewniamy na miejscu).

Hasło spotkania: Wszystko zależy od Ciebie

Szczegółowe informacje o spotkaniu:
Data: 11 – 13 listopada 2022 r.
Miejsce:

Salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe „totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Zgłoszenia do 10 listopada br. do godz. 18.00 przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się – TUTAJ

Godzina rozpoczęcia: 19.00
Godzina zakończenia spotkania: ok. 11.00

Cena: BEZPŁATNE
Spotkanie poprowadzi: ks. Łukasz Anioł SDS

Serdecznie zapraszamy 😊