Dzień skupienia w Bagnie i wyjazd na Święcenia Diakonatu

17 maja 2019

W Bagnie będzie się działo. Tego jeszcze nie było. To jedyna i niepowtarzalna okazja, przeznaczona jest tylko dla nielicznych i wybranych. Wciąż wielu marzy, aby tego doświadczyć, ale po prostu nie mają okazji lub możliwości.

Jedynie Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i zorganizować wyjątkowy dzień skupienia. Jego wyjątkowość i niepowtarzalność, polega nie tylko na urokliwym miejscu, gdzie można spędzić wspaniały czas (mowa jest o Wyższym Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie), ale również na tym, co będzie się tam działo.

Dzień skupienia SOPu połączony będzie z udziałem w Uroczystości Święceń Diakonatu, które będą miały miejsce w Obornikach Śląskich w 25 maja br.

Dlatego pragniemy w sposób szczególny zaprosić Ciebie na to wyjątkowe wydarzenie w dniach 24 – 26 maja 2019 r.

Tym bardziej, że podczas spotkania będziemy próbowali zmierzyć się z tematem: Idziesz za Mną?

Każdego dnia otrzymujemy tysiące różnego rodzaju propozycji. „Weź to zrób”; „Możesz mieć prościej, jeśli tylko …”; Proszę cię, weź mi pomóż w…”; „Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia”; „Pójdziesz ze mną?” Wielu z nas w obliczu takich propozycji ma problem z podjęciem decyzji. Zrobić – nie zrobić, pójść – nie pójść itd. Mamy dylemat co wybrać, jaką decyzje podjąć. Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie w jednym dylemacie udzielić Tobie pomocy. Konkretnie, rzeczowo i na temat.

Każdego dnia Jezus zadaje nam pytanie: „Pójdziesz za Mną?”. Tak, ale gdzie? Do czego zaprasza mnie Jezus? Co mam Jemu odpowiedzieć. Tego dowiesz się na spotkaniu.

W znalezieniu odpowiedzi pomoże Tobie ks. Łukasz Karasiński SDS

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00
Miejsce:

WSD Salwatorianów
ul. Ziołowa 51
55-120 Oborniki Śląskie

Zakończenie 26 maja br. ok. godz. 11.00

Cena: 0 zł

Warunek jest jeden! Koniecznie musisz wysłać zgłoszenie, przez Formularz, który znajduje się TUTAJ.

Zabieramy ze sobą: Zgodę rodziców, śpiwór, zmienne obuwie, Pismo Święte, przybory do pisania i dobry humor. Ksiądz Łukasz nie będzie również stawiał przeszkód, jeśli zabierzecie ze sobą czekoladę dla niego.
Serdecznie zapraszamy ?