fbpx

Dzień skupienia w Bagnie

6 listopada 2019

Masz władzę w swoich rękach. Wszystko uzależnione jest od Ciebie. Tylko Ty jesteś w stanie dokonać wyboru. Jesteś w grupie osób narzekających, opadłych z sił, nie mających ochoty do działania? Chcesz powoli zacząć zapadać w zimowy sen. Masz do tego pełne prawo. My jednak nie zgadzamy się na takie zachowanie i proponujemy antidotum.

Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie serdecznie zaprosić młodzież męską na jesienny dzień skupienia do Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów, który odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada br. w Bagnie.

Podczas dnia skupienia pragniemy pochylić się nad tematem: Walcz i ożywiaj. Co zrobić, aby nabrać siły do działania. Co zrobić, aby nadać sens swoim poczynaniom. Co zrobić, aby umocnić swoją wiarę? Co zrobić, aby nam się chciało, tak jak nam się nie chce? To pytania, na które poszukamy antidotum.

W programie sobotniego dnia skupienia: konferencja, Msza św., czytanie i rozważanie Słowa Bożego oraz praca w grupach, której celem będzie znalezienie przepisu na lepsze życie. Nie zabraknie również okazji do wspólnego spaceru, zwiedzania i poznawania życia Seminarium oraz jedzenia Anielskiej Kuchni.
Serdecznie zapraszamy

Szczegółowe informacje spotkania
Data: 15 – 17 listopada 2019 r.
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów, ul. Ziołowa 51, Bagno k/Wrocławia
Godzina rozpoczęcia spotkania: 18.00
Godzina zakończenia spotkania ok. 11.00
Cena: Bezpłatne
Spotkanie poprowadzi: Ks. Łukasz Karasiński SDS