fbpx

DZIEŃ SKUPIENIA W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM

17 listopada 2022

Musisz zrobić to … Musisz iść do … Musisz … Przez większość dnia każdy z nas słyszy różnego rodzaju komunikaty, które wzywają do jakiegoś działania. Taki stan rzeczy, może budzić u niektórych poczucie, że wszystko jest nam narzucane z „góry” i nic nie zależy ode mnie. Zwłaszcza takie spojrzenie na rzeczywistość jest bliskie młodym ludziom – mówi ks. Łukasz Anioł SDS.
Nierzadko taki stan rzeczy stoi w sprzeczności z hasłem: Wszystko zależy ode Ciebie. Owszem są pewne obowiązki, – dodaje ks. Anioł – które są nam nakładane przez innych lub wypływają z tego kim jesteśmy. Jednak musimy mieć świadomość, że i w tych sprawach wszystko zależy ode mnie. Jak to zrobię, z jakim podejściem i nastawieniem wykonam to czy inne zadanie, to wszystko zależy ode mnie. Są w końcu wydarzenia, które od samego początku do samego końca, całkowicie zależą ode mnie. Koncentracja na tych wydarzeniach jest w naszym życiu bardzo istotna, bowiem wpływa na nasze funkcjonowanie i pozwala wydobyć wewnętrzną siłę, które będzie w stanie przenosić góry. Jednak jak to osiągnąć i jak to ćwiczyć dowie się każdy, kto weźmie udział w naszym spotkaniu organizowanym tym razem w Krzyżu Wielkopolskim. To będzie bardzo wyjątkowe wydarzenie, ze względu na to, że oprócz tradycyjnej formy formacji, przez konferencje, modlitwę i Eucharystię, dodatkowo to wydarzenie będzie połączone z zabawą. Zabawą na świeżym powietrzu i z ASG – mówi ks. Łukasz.

Salwatoriański Ośrodek Powołań serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na dzień skupienia, który odbędzie się w miejscowości:

KRZYŻ WIELKOPOLSKI
w dniu 26 listopada 2022 r.

W programie: konferencja tematyczna, Eucharystia, panel dyskusyjny, modlitwa, rozważanie słowa Bożego oraz zajęcia z ASG (repliki zapewniamy na miejscu).

Hasło spotkania: Wszystko zależy od Ciebie

Szczegółowe informacje o spotkaniu:
Data: 26 listopada 2022 r.
Miejsce:

Parafia p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Poznańska 12
64 – 761 Krzyż Wielkopolski

Godzina rozpoczęcia: 10.00
Godzina zakończenia spotkania: ok. 15.00

Cena: BEZPŁATNE
Spotkanie poprowadzi: ks. Łukasz Anioł SDS

Serdecznie zapraszamy 😊