fbpx

Dzień skupienia w Mikołowie

25 listopada 2019

Jesteś kowalem swojego losu i życia. Masz władzę decydowania. Kim chcesz być? Chcesz być człowiekiem szczęśliwym, radosnym i pełnym entuzjazmu. Jesteś w grupie osób narzekających, opadłych z sił, nie mających ochoty do działania? Chcesz powoli zacząć zapadać w zimowy sen. Masz do tego pełne prawo. My jednak nie zgadzamy się na takie zachowanie i proponujemy antidotum.

Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie serdecznie zaprosić młodzież męską na jesienny dzień skupienia do Elbląga, który odbędzie się 30 listopada br. w parafii p. w. NMP Matki Zbawiciela.

Podczas dnia skupienia pragniemy pochylić się nad tematem: Walcz i ożywiaj. Co zrobić, aby nabrać siły do działania. Co zrobić, aby nadać sens swoim poczynaniom. Co zrobić, aby umocnić swoją wiarę? Co zrobić, aby nam się chciało, tak jak nam się nie chce? To pytania, na które poszukamy antidotum.

W programie sobotniego dnia skupienia: konferencja, Msza św., czytanie i rozważanie Słowa Bożego oraz praca w grupach, której celem będzie znalezienie przepisu na lepsze życie. Nie zabraknie również okazji do wspólnego spaceru oraz jedzenia.
Serdecznie zapraszamy

Szczegółowe informacje spotkania
Data: 30 listopada 2019 r.
Miejsce: Parafia p.w. NMP Matki Zbawiciela, pl. Salwatorianów 2, Mikołów
Godzina rozpoczęcia spotkania: 10.00
Godzina zakończenia spotkania ok. 15.00
Cena: Bezpłatne
Spotkanie poprowadzi: Ks. Łukasz Anioł SDS