Dzień skupienia w Ponicach

28 września 2020

Na pytanie: „Czy jesteś odważny?”, z pewnością każdy udziela pozytywnej odpowiedzi. Nawet jak do końca nie jesteśmy o tym przekonani, to i tak nie przyznamy się do tego przed rówieśnikami. TAK jestem odważny! – mówimy zawsze, kiedy jesteśmy o to pytani. Jeśli tak jest, to bardzo dobrze i szlachetne z Twojej strony i jako duszpasterze Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań z całego serca gratulujemy 😊

Ale czy aby na pewno w każdej dziedzinie jesteś odważny? Zapytamy Ciebie o to, już w najbliższym czasie. Jeśli okaże się, że jest jedna przestrzeń w której do końca nie potrafisz pokazać swojej odwagi, to my pomożemy Tobie i nauczymy jak to robić.

Wystarczy, że przyjedziesz lub przyjdziesz na spotkanie i przeżyjesz z nami dzień skupienia, który odbędzie się w miejscowości:

PONICE

w dniu 3 października 2020 r.

W programie sobotniego dnia skupienia: konferencja, Msza św., czytanie i rozważanie Słowa Bożego oraz praca w grupach, której celem będzie znalezienie przepisu na bycie odważnym. Nie zabraknie również okazji do wspólnego spaceru oraz jedzenia.

Serdecznie zapraszamy

Szczegółowe informacje spotkania
Data: 3 października 2020 r.
Miejsce: Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Ponice 145a
Godzina rozpoczęcia spotkania: 16.00
Godzina zakończenia spotkania ok. 18.30
Cena: Bezpłatne
Spotkanie poprowadzi: Ks. Łukasz Karasiński SDS

Na spotkanie zabieramy maseczki oraz własne środki dezynfekcji!!!