fbpx

DZIEŃ SKUPIENIA W WARSZAWIE

15 kwietnia 2023

O tym wydarzeniu mówi się, że jest najważniejszym spotkaniem dla człowieka wierzącego. Żadne inne nie może się jemu równać. Ale powstaje pytanie, czy aby na pewno? Śmiało w tym miejscu powiem – TAK! Eucharystia, bo o Niej mowa, nie jest spektaklem jednego aktora, ale wydarzeniem przekraczającym naszą ludzką rzeczywistość. Bóg realnie podczas Niej jest obecny, oddaje się Bogu Ojcu z Ciałem w ofierze i jednocześnie prosi Go, by owoce i zasługi Jego dzieła odkupienia obrócił na nasz pożytek. Jednocześnie oddaje się nam wiernym jako pokarm, dzięki któremu żyjemy i poruszamy się – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Ta rzeczywistość Eucharystii jest jednak niekiedy dla wielu ludzi niezrozumiała, zwłaszcza dla młodych. Stąd na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia, my również poprzez nasze spotkania organizowane przez Salwatoriański Ośrodek Powołań, chcemy obudzić w nas na nowo świadomość, czym jest Eucharystia i jakie znaczenie ma dla naszej codzienności. Stąd nie pozostaje mi nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkich na nasze spotkanie. Zwłaszcza w sposób szczególny tym razem zapraszam młodzież męską z Warszawy i jej okolic – dodaje ks. Anioł SDS.

Salwatoriański Ośrodek Powołań serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na sobotnie spotkanie, które odbędzie się w miejscowości:

WARSZAWA

w dniu 22 kwietnia 2023 r.

W programie: konferencja tematyczna, Eucharystia, panel dyskusyjny, modlitwa i rozważanie słowa Bożego.

Hasło spotkania: To spotkanie jest dobre

Szczegółowe informacje o spotkaniu:
Data: 22 kwietnia 2023 r.
Miejsce:

Parafia p. w. NMP Matki Zbawiciela
ul. Olimpijska 82 – 84
02-636 Warszawa

Godzina rozpoczęcia: 10.00
Godzina zakończenia spotkania: ok. 14.00

Cena: BEZPŁATNE

Spotkanie poprowadzi: ks. Łukasz Anioł SDS

Istnieje możliwość transportu z Piastowa. Wyjazd spod kościoła przy ul. Elizy Orzeszkowej 23. Wystarczy tylko wysłać swoje zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ. Wyjazd z Piastowa o godz. 9.15. Powrót po zakończeniu spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: +48 502 752 222.

Serdecznie zapraszamy 🙂