fbpx

DZIEŃ SKUPIENIA Z OJCEM JORDANEM

5 maja 2021

Niestety Covid-19 zwyciężył. Ale mamy „asa w rękawie” – mówi ks. Łukasz Anioł. Obostrzenia związane z pandemią w krajach zachodnich uniemożliwił nam wyjazd i bezpośrednie uczestnictwo w Uroczystościach Beatyfikacyjnych Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkowy dzień skupienia dla wszystkich, którzy w tym czasie pragną być z nami Salwatorianami – dodaje duszpasterz.

Serdecznie zapraszamy na

Dzień Skupienia z Ojcem Franciszkiem
do Trzebnicy w dniach
14 – 16 maja 2021 r.

Spotkanie wyjątkowe, ponieważ połączone z zaprzyjaźnionym apostolatem młodzieżowym, czyli Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej.

W tym tak wyjątkowym dniu niech młodzież skupiona wokół SAWLATORIANÓW będzie razem oraz duchowo i online łączy się z Rzymem.

Czyli raz jeszcze:
Co: Dzień Skupienia z Ojcem Franciszkiem
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: BEZPŁATNE
Gdzie: Trzebnica, ul. Jana Pawła II 3
Rozpoczęcie spotkania: 14 maja br., godz. 18.00
Zgłoszenia na spotkanie TUTAJ do 10 maja br.

Zabieramy ze sobą: Pismo Święte oraz DOBRY HUMOR oraz OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.