III Ogólnopolski Konkurs Jordanowski

13 października 2018

Po raz trzeci Salwatorianie ogłaszają konkurs, w którym do wygrania się cenne nagrody. Ogólnopolski Konkurs Jordanowski to oferta kierowana również do członków i sympatyków Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań.

Wydarzenie to związane jest z osobą Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana, założyciela Salwatorianów, którego myśl jest wciąż aktualna i atrakcyjna dla współczesnego świata.
Udział w konkursie może wziąć każdy, kto urodził się w latach 2001 – 2004 i do 30 października br. prześle swoje zgłoszenie na adres sop@sds.pl.
Konkurs podzielony jest na trzy etapy. W pierwszym, zadaniem uczestników będzie napisanie pracy pisemnej na podstawie przesłanych lektur i przesłanie jej do dnia 13 stycznia 2019 r. W drugim etapie, który odbędzie się 30 marca 2019 r. w Trzebini w ramach Salwatoriańskiego Spotkania Młodych, uczestnicy napiszą test z wiedzy o życiu Czcigodnego Założyciela. Natomiast trzeci etap, będący ścisłym finałem dla tych, którzy pomyślnie przejdą dwa powyższe stopnie, odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Bagnie w dniach 17 – 19 maja 2019 r.

Organizatorzy Konkursu przewidzieli cenne nagrody, o które warto powalczyć.

Dla każdego, kto podejmie wyzwanie i zgłosi się do Konkursu, Salwatoriański Ośrodek Powołań, już przygotował nagrody w postaci lektur służących pomocą w przygotowaniu się do konkursu. Ponadto dla pierwszych trzech osób, które zgłoszą się w ramach SOPu, przewidzieliśmy dodatkowe nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Więcej szczegółów TUTAJ

lub

Ks. Łukasz Anioł SDS
tel.: 605 – 303 – 475 lub 502 752 222
e – mail: lukasz.aniol@wp.pl