fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

17 marca 2023

Wydaje się, że dziś jest to znaczący problem. Wielu ludzi, także młodych, nie potrafi dokonywać trafnych, świadomych i odważnych wyborów, zwłaszcza jeśli chodzi o swoje życie. Żyjemy w świecie, w którym doświadczamy kryzysu decyzyjności. Co mam zrobić? Którędy pójść? Jaką szkołę wybrać? Jakie kierunek studiów obrać? Tutaj przykładów można byłoby mnożyć w nieskończoność. Oczywiście taki stan rzeczy ma wiele źródeł. Nie można podać jednej przyczyny, dzięki której zdefiniowalibyśmy źródło problemu – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Nie chcemy jednak w obliczu takiej sytuacji pozostawiać biernymi. Dlatego w Salwatoriańskim Ośrodku Powołań, stworzyliśmy ten kurs. To nie jest zwykłe spotkanie, z cyklu przyjedź, a powiemy Tobie co masz zrobić. Kurs Odkryj Siłę jest konkretnym szkoleniem, poprzez które uczestnicy poznają narzędzia i uczą się dokonywać trafnych wyborów, pracują nad odkryciem swojego powołania, a także szukają drogi jego realizacji. Kurs jest przydatnym narzędziem, aby skonkretyzować swoją misję życiową – dodaje ks. Łukasz. Jest to już druga edycja, która przynosi konkretne owoce. Osoby biorące w nim udział, ze spotkania na spotkanie, nabywają coraz większej umiejętności w tym. Dodatkowym atutem tego wydarzenia jest to, że każdy może wziąć w nim udział i każdy na dowolnym etapie może dołączyć. Zachęcam gorąco wszystkich tych, którzy chcą więcej, lepiej i mocniej przeżyć swoje życie i doświadczyć prawdziwego szczęścia, do wysyłania swojego zgłoszenia – mówi ks. Anioł.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie – Drogi Młody Przyjacielu

Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę. W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej.

ODKRYJ SIŁĘ

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Zaplanowany został według czterech kroków, które odpowiadają czterem postawom:

Kurs rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku, które najbliższe odbędzie się w terminie

14 – 16 kwietnia 2023 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym „Totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na czwarte spotkanie przyjmujemy do 12 kwietnia br. do godz. 00.00
Dokonać ich można TUTAJ

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie:

Salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe „Totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania: 14 kwietnia br., godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 16 kwietnia br., ok. godz. 11.00
Zgłoszenia na czwarte spotkanie do 12 kwietnia br. do godz. 00.00

Zabieramy ze sobą: śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte, segregator (osoby, które brały już udział w spotkaniu) oraz DOBRY HUMOR.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Serdecznie zapraszamy 🙂