KURS ODKRYJ SIŁĘ

30 listopada 2020

Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą czegoś więcej, nie tylko w kwestii nauki, ale również w kwestii wiary oraz powołania. Każdy z nas jest do czegoś powołany, ale nie każdy jeszcze odkrył swoją drogą.

Jakub Komada

Mogę śmiało polecić kurs Odkryj Siłę organizowany przez Salwatoriański Ośrodek Powołań, gdyż pomaga jeszcze bliżej być Boga i zrozumieć naszą wiarę – co nie jest łatwe. Także organizatorzy nie mają sobie równych – są najlepsi.

Bartosz Śpiewak

Czas kursu wspominam bardzo dobrze, dzięki ludziom, którzy tam byli oraz dzięki wiedzy, którą wyniosłem z niego. Jadąc na kurs moje wymagania były dość wysokie. Nie zawiodłem się. Do domu wróciłem szczęśliwy i spełniony. Kurs Odkryj Siłę polecam każdemu. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnej edycji.

Łukasz Daniel

To tylko wybrane fragmenty ze świadectw uczestników pierwszej odsłony tegorocznej edycji kursu Odkryj Siłę. Spotkania, będącego innowatorskim projektem SOPu, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem oraz odkrycie życiowego powołania. To kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę.

W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej. Kurs

Odkryj Siłę

to cztery spotkania, które odpowiadają czterem postawom:

• Jak odkryć co mam zrobić
• Jak uniknąć błędów
• Jak dobrze to odczytać
• Jak być najlepszym

Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie:

11 – 13 grudnia 2020 r.

w Krakowie, ul. Św. Jacka 16

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają czas, lubią wyzwania oraz chcą wiedzieć jaka jest ich życiowa misja. Do kursu może dołączyć jeszcze każdy.

Materiały z pierwszej odsłony mamy z wizualizowane. Przed rozpoczęciem drugiego spotkania prześlemy wszystko każdemu, kto się zapisze.

Konieczne jest wysłanie zgłoszenia przez formularz, który znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia dokonują zarówno uczestnicy pierwszego spotkania, jaki również osoby, które pragną przyjechać po raz pierwszy.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: BEZPŁATNY
Gdzie: Kraków, ul. Św. Jacka 16
Rozpoczęcie spotkania: 11 grudnia br., godz. 18.00
Zgłoszenia na spotkanie do 10 grudnia br.

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte oraz DOBRY HUMOR

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin. Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.