fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

23 lutego 2021

Wystarczy mierności i przeciętności w Kościele. Istnieje ogromna potrzeba, aby pokazywać młodym ludziom, że muszą się formować i angażować w swoich wspólnotach parafialnych – powiedział jeden z duszpasterzy SOP. Dlatego jako pierwsi w Polsce chcemy wyjść z taką inicjatywą, jak Kurs Odkryj Siłę. W najbliższym spotkaniu może wziąć udział każdy, nawet te osoby, które nie brały wcześniej w nim udziału. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, wyślemy im materiały z wcześniejszych spotkań, dzięki czemu będą mogli „wskoczyć” w trwający już roczny cykl spotkań (przyp. red. do tej pory odbyły się dwa spotkania w listopadzie i w grudniu). To ogromna szansa dla każdego, kto tylko chce więcej, lepiej i mocniej – dodał ks. Łukasz Anioł SDS.

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę tegorocznej edycji Kursu Odkryj Siłę. Spotkania, będącego innowatorskim projektem SOPu, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem oraz odkrycie życiowego powołania. To kurs dla tych, co chcą wykorzystać swoją życiową szansę.

W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej. Kurs

Odkryj Siłę

to cztery spotkania, które odpowiadają czterem postawom:

• Jak odkryć co mam zrobić
• Jak uniknąć błędów
• Jak dobrze to odczytać
• Jak być najlepszym

Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie:

5 – 7 marca 2021 r.

w Krakowie, ul. Św. Jacka 16

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają czas, lubią wyzwania oraz chcą wiedzieć jaka jest ich życiowa misja. Do kursu może dołączyć jeszcze każdy.

Materiały z pierwszej i drugiej odsłony mamy z wizualizowane. Przed rozpoczęciem trzeciego spotkania prześlemy wszystko każdemu, kto się zapisze.

Konieczne jest wysłanie zgłoszenia przez formularz, który znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia dokonują zarówno uczestnicy pierwszego spotkania, jaki również osoby, które pragną przyjechać po raz pierwszy.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: BEZPŁATNY
Gdzie: Kraków, ul. Św. Jacka 16
Rozpoczęcie spotkania: 5 marca br., godz. 18.00
Zgłoszenia na spotkanie do 3 marca br.

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte oraz DOBRY HUMOR

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin. Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.