fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

3 kwietnia 2021

To już ostatnie spotkanie drugiej edycji naszego Kursu Odkryj Siłę. Jak pokazały poprzednie spotkania, to doskonałe narzędzie do odkrycia swojej misji życiowej – powiedział jeden z duszpasterzy SOPu. Z rozmów jakie prowadzimy z uczestnikami spotkania, wynika jasno, to był nasz strzał w dziesiątkę. Młodzi nie tylko, że rozwijają swoją wiarę, ale również mają okazję do skorzystania z ciekawych narzędzi współczesnego świata, dzięki którym starannie pracują nad sobą i swoim powołaniem. Pani Małgorzata Jakubicz pięknie prowadzi ich przez kolejne kroki couchingu, dzięki którym widać, jak dostrzegają swoje dobre i mocne strony i jak poważnie podchodzą do swojej życiowej drogi. Mamy nadzieję, że choć pandemia nie ustaje, to jednak nie stanie się przeszkodą, aby kolejne spotkanie doszło do skutku – dodał ten sam duszpasterz.

Serdecznie zapraszamy na czwartą odsłonę tegorocznej edycji Kursu Odkryj Siłę. Spotkania, będącego innowatorskim projektem SOPu, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem oraz odkrycie życiowego powołania. To kurs dla tych, co chcą wykorzystać swoją życiową szansę.

W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej. Kurs

Odkryj Siłę

to cztery spotkania, które odpowiadają czterem postawom:

• Jak odkryć co mam zrobić
• Jak uniknąć błędów
• Jak dobrze to odczytać
• Jak być najlepszym

Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie:

9 – 11 kwietnia 2021 r.

w Krakowie, ul. Św. Jacka 16

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają czas, lubią wyzwania oraz chcą wiedzieć jaka jest ich życiowa misja. Do kursu może dołączyć jeszcze każdy.

Materiały z pierwszej, drugiej i trzeciej odsłony mamy z wizualizowane. Przed rozpoczęciem ostatniego spotkania prześlemy wszystko każdemu, kto się zapisze.

Konieczne jest wysłanie zgłoszenia przez formularz, który znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia dokonują zarówno uczestnicy pierwszego spotkania, jaki również osoby, które pragną przyjechać po raz pierwszy.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: BEZPŁATNY
Gdzie: Kraków, ul. Św. Jacka 16
Rozpoczęcie spotkania: 9 kwietnia br., godz. 18.00
Zgłoszenia na spotkanie do 8 kwietnia br.

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte oraz DOBRY HUMOR

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin. Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.