fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

3 listopada 2021

Nie spodziewałem się takich efektów. Na początku oczywiście wielki entuzjazm. Duże zainteresowanie wśród młodych. Potem przyszło załamanie. Przez pandemię nie mogliśmy kontynuować tego dzieła normalnie. Za drugim razem już wszystko szło zgodnie z planem. I wielka radość – udało się. Pierwsza edycja kursu Odkryj Siłę zakończona i niesamowity efekt, jeśli chodzi o owoce tych spotkańopowiada ks. Łukasz Anioł SDS. Jestem bardzo zadowolony z efektów pierwszej edycji. Osoby, które ukończyły ten kurs podjęły próbę znalezienia własnej misji życiowej oraz przestrzeni w Kościele, w którą mogą się zaangażować. To był cel i to osiągnęliśmy. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w nowej edycji kolejne osoby, które chcą czegoś więcej od siebie, mają dosyć przeciętności w Kościele, mają pytania, na które nikt rzetelnie nie odpowiedziałdodaje organizator.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do wzięcia udziału w czymś, czego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę.

Odkryj Siłę!!!

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest to, aby dać Tobie narzędzia do lepszego poznania siebie, odkrycia swojej misji życiowej oraz poznania i pokochania Jezusa oraz Jego Kościoła.

Kurs trwa dwa lata i rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku, które odbędą się w następujących terminach:

19 – 21 listopada 2021 r.
3 – 5 grudnia 2021 r.
11 – 13 marca 2022 r.
22 – 24 kwietnia 2022 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Domu Młodzieżowym „totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na pierwsze spotkanie przyjmujemy do 16 listopada br. Dokonać ich można klikając TUTAJ.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie: Bagno k. Wrocławia, ul. Ziołowa 53

Zgłoszenia na pierwsze spotkanie do 16 listopada br.

Co w programie pierwszego spotkania?
Pierwsze spotkanie zakłada uświadomienie uczestnikom, w jakim punkcie relacji są z Jezusem. Jaki obraz Jezusa mają w swojej głowie. Jakiego Jezusa znają. Następnie zaprezentowany zostanie biblijny obraz Jezusa. Dzięki temu uczestnicy spotkania będą mogli dokonać konfrontacji własnego obrazu z prawdziwym.
W zajęciach coachingu poznają narzędzie, które dałoby uczestnikom możliwość refleksji nad tym, które obszary wymagają największej pracy, gdzie ten obraz jest najbardziej zniekształcony i co mogą zrobić, aby był taki jak chcą, żeby był, najbliższy prawdzie.

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 502 752 222.

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.