fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

28 lutego 2022

Jesteśmy już na półmetku naszych spotkań, jeśli chodzi o pierwszy rok szkolenia w ramach II edycji kursu Odkryj Siłę. Za nami dwa wspaniałe i owoce spotkania. Jak to się mówi: „duch w narodzie nie ginie”. Osoby które rozpoczęły formację , w indywidualnych rozmowach ze mną, – mówi ks. Łukasz Anioł SDS – oświadczają, że są z niego zadowolone, gdyż jest to konkretne narzędzie w pogłębieniu własnej świadomości o co w życiu wiary chodzi i uczy umiejętności dokonywania wyborów. Pandemia nas uwsteczniła. Wiele spraw z życia codziennego nie zależała od nas. Byliśmy i trochę wciąż jesteśmy zdani na wiele czynników zewnętrznych. To sprawia że zwlekamy z dokonywaniem niektórych wyborów albo inni za nas podejmują decyzje. To sprawia, że niestety oduczany się myśleć o wyborach. Niestety taki stan rzeczy przekłada się na wiele kwestii naszego życia, w tym również wiary. Kurs uczy tej umiejętności. Nie jest jeszcze za późno, aby do niego dołączyć. Oczywiście jest to już prawie ostatnia szansa, dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych o szybkie wysyłanie swojego zgłoszenia przez nasz formularz, który znajduje się na naszej stronie – dodaje ks. Anioł.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do wzięcia udziału w czymś, czego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę.

Odkryj Siłę!!!

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest to, aby dać Tobie narzędzia do lepszego poznania siebie, odkrycia swojej misji życiowej oraz poznania i pokochania Jezusa oraz Jego Kościoła.

Kurs trwa dwa lata i rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku. Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie:

11 – 13 marca 2022 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Domu Młodzieżowym „totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 10 marca br. Dokonać ich można klikając TUTAJ.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie: Bagno k. Wrocławia, ul. Ziołowa 53

Zgłoszenia na spotkanie do 10 marca br.

Co w programie trzeciego spotkania?
Realizacja zadań postawionych przez Jezusa musi dokonywać się w konkretnej rzeczywistości. Człowiek, albo jest wierzący, albo nim nie jest. Jeśli jest, to przestrzenią realizacji konkretnych wytycznych stawianych przez Jezusa powinno dokonywać się w pierwszej kolejności we wspólnocie Kościoła. Spotkanie ma na celu uświadomienie uczestnikom boskie pochodzenie Kościoła oraz wspomóc w podjęciu konkretnego działania w ramach tej wspólnoty. W myśl zasady Bóg mówi – ja odpowiadam.
W zajęciach coachingu uczestnicy podejmą próbę zastanowienia się, co mogą zrobić już dziś we wspólnocie Kościoła. Poznają metody małych kroków ku wielkim dziełom lub w ramach wielkich dzieł. Będą zastanawiali się jakie mają możliwości, aby być widzialnym znakiem Jezusa na ziemi, w środowisku, które ich otacza.

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 502 752 222.

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.