fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

30 listopada 2021

Kolejni młodzi ludzi rozpoczęli wspaniałą przygodę. Przygodę, która potrwa dwa lata i z pewnością przyniesie wiele ciekawych, a niekiedy nawet zaskakujących momentów w ich życiu. Kurs Odkryj Siłę wystartował już po raz drugi. Przed nami kolejne spotkanie, na które serdecznie zapraszam – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Jak pokazało już doświadczenie pierwszego spotkania, które odbyło się niespełna miesiąc temu, wydarzenie to ciężko jest umieścić w sztywne ramy programu formacyjnego, jaki został przygotowany. Dzieje się tak, ponieważ za każdym razem w kursie biorą udział inni ludzie, z innym osobistym doświadczeniem. Są nawet takie osoby, które w tym roku biorą udział po raz drugi, mając już za sobą dwuletnią formację. Sami, jak mówią – dodaje ks. Łukasz – kurs ten dużo im daje i pomaga w codziennych, konkretnych sytuacjach. To skuteczne narzędzie do tego, by być lepszym człowiekiem i trafnie podejmować decyzje w swoim życiu – puentuje organizator.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do wzięcia udziału w czymś, czego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę.

Odkryj Siłę!!!

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest to, aby dać Tobie narzędzia do lepszego poznania siebie, odkrycia swojej misji życiowej oraz poznania i pokochania Jezusa oraz Jego Kościoła.

Kurs trwa dwa lata i rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w terminie:

3 – 5 grudnia 2021 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Domu Młodzieżowym „totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 1 grudnia br. Dokonać ich można klikając TUTAJ.

Udział może wziąć również osoba, która nie uczestniczyła w pierwszym spotkaniu.

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie: Bagno k. Wrocławia, ul. Ziołowa 53

Zgłoszenia na spotkanie do 1 grudnia br.

Co w programie drugiego spotkania?
Odkrycie prawdziwego obrazu Jezusa Chrystusa, z założenia powinno prowadzić do nawiązania nowej i mocniejszej relacji. Drugie spotkanie prowadzić będzie do uświadomienia, że poznanie i wiara w Jezusa powinny być integralną częścią życia młodego człowieka. Dziś często młodzież charakteryzuje się pewnego rodzaju „schizofrenią”. Mówi, że wierzy – a postępuje zupełnie odwrotnie. Spotkanie ma na celu doprowadzenie uczestników do przyjęcia postawy gotowości do słuchania tego, co Bóg mówi do nich, przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w konkretne zadania jakie stawia Jezus swoim uczniom. W zajęciach coachingu uczestnicy spotkania poznają narzędzie, dzięki któremu odkryją obszary wymagające największej pracy (umysł, serce, nawyki, własne ego).

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 502 752 222.

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.