fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

10 grudnia 2022

Jestem zadowolony z poziomu przeprowadzonych spotkań. Podobały mi się warsztaty, dzięki którym zrozumiałem, kim jestem i co mógłbym robić, aby być lepszym człowiekiem – to jedno ze świadectw po pierwszym spotkaniu, mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Dzięki informacjom uzyskanym o założycielu salwatorianów zrozumiałem, jak ważna jest wytrwałość w dążeniu do postawionego sobie celu w życiu oraz jak ważna jest konsekwencja w realizacji odkrytego powołania. Poprzez przykłady życia Jeremiasza, Eliasza i Elizeusza zdałem sobie sprawę, jak ważna jest w życiu systematyczność w poważnym podejściu do powołania oraz w jego realizacji – to kolejne, które mówią o tym jak cenne jest to wydarzenie, mówi ks. Anioł. Stąd bardzo zachęcam do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu. Kurs Odkryj Siłę jest naprawdę skutecznym narzędziem dla młodego człowieka, za pomocą którego może świadomie, odważnie i zdecydowanie myśleć o swojej przyszłości. Każdy może jeszcze do niego dołączyć. Spotkanie to jest tak skonstruowane, aby młody człowiek, który zdecyduje się dołączyć w środku trwania kursu, mógł śmiało to uczynić. Wystarczy podjąć męską decyzję i wysłać swoje zgłoszenie przez formularz znajdujący się na naszej stronie – mówi ks. Łukasz.

To pierwszy w Polsce taki Kurs, przygotowany z myślą o młodych, którzy chcą czegoś więcej w Kościele. Mają dosyć przeciętności, nudzą ich pewne postawy i zachowania w Nim, a przede wszystkim stawiają pytania, na które nie zawsze znajdują odpowiedzi.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie – Drogi Młody Przyjacielu 🙂

Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę. W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej.

ODKRYJ SIŁĘ

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Zaplanowany został według czterech kroków, które odpowiadają czterem postawom:

Kurs rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku, które najbliższe odbędzie się w terminie

16 – 18 grudnia 2022 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym „Totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na drugie spotkanie przyjmujemy do 15 grudnia br.
Dokonać ich można TUTAJ

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie:

Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym „Totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania: 16 grudnia br., godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 18 grudnia br., ok. godz. 11.00
Zgłoszenia na drugie spotkanie do 15 grudnia br.

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte, segregator (osoby, które brały już udział w spotkaniu) oraz DOBRY HUMOR.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT