fbpx

KURS ODKRYJ SIŁĘ

23 lutego 2023

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Kursu Odkryj Siłę. Tym razem spotykamy się już w nowym roku. Od ostatniego spotkania minęło kilka długich chwil. Oczywiście związane to było z przerwą świąteczną i feriami zimowymi – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Jednak kurs jest dla funkcjonowania naszego ośrodka priorytetowy. Jak pokazały wcześniejsze spotkania, są one bardzo pomocne dla młodych ludzi. Otrzymują konkretną wiedzę i posługują się fachowymi narzędziami, dzięki którym wiedzą co i jak mają robić, aby odkryć swoją misję życiową. Kurs – jak zaznacza ks. Anioł – to nie tylko sucha wiedza, ale również praktyka. Część warsztatowa doskonale uzupełnia treści merytoryczne. Jak zaznaczają sami uczestnicy, to właśnie dzięki nim, ten kurs jest wartościowy i daje dużo możliwości samo rozwoju. Młodzież naprawdę dużo wynosi z tych spotkań, dlatego tak gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Choć za nami już dwa spotkania, to jednak każdy może jeszcze dołączyć. Kurs jest tak skonstruowany, aby ktoś, kto zdecyduje się dołączyć w takcie, mógł to uczynić, bez żadnej straty – dodaje ks. Łukasz.

To pierwszy w Polsce taki Kurs, przygotowany z myślą o młodych, którzy chcą czegoś więcej w Kościele. Mają dosyć przeciętności, nudzą ich pewne postawy i zachowania w Nim, a przede wszystkim stawiają pytania, na które nie zawsze znajdują odpowiedzi.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie – Drogi Młody Przyjacielu 🙂

Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę. W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej.

ODKRYJ SIŁĘ

To autorski projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Zaplanowany został według czterech kroków, które odpowiadają czterem postawom:

Kurs rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku, które najbliższe odbędzie się w terminie

3 – 5 marca 2023 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym „Totu” w Bagnie, przy ul. Ziołowej 53.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na trzecie spotkanie przyjmujemy do 1 marca br. do godz. 00.00
Dokonać ich można TUTAJ

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia
Koszt: 0 zł
Gdzie:

Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym „Totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania: 3 marca br., godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 5 marca br., ok. godz. 11.00
Zgłoszenia na trzecie spotkanie do 1 marca br.

Zabieramy ze sobą: śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte, segregator (osoby, które brały już udział w spotkaniu) oraz DOBRY HUMOR.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT