KURS ODKRYJ SIŁĘ

18 października 2020

Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście prowadzących oraz organizatorów tego kursu, co niewątpliwie mogę zaliczyć do atutów tego spotkaniapowiedział Jan Jóskow (uczestnik ubiegłorocznej edycji kursu). Dodając – Poza tym czas był fajnie rozplanowany przez co nie miałem czasu na nudę. Szczerze mogę powiedzieć, że był to dla mnie bardzo owocny czas, na pewno niezmarnowany i myślę że każdy kto chciałby poczynić w swoim życiu pozytywne zmiany, wzmocnić relację z Bogiem lub dopiero zaprosić Go do swojej codzienności, to jest to świetne miejsce i czas, aby to właśnie zrobić.

To pierwszy w Polsce taki Kurs, przygotowany z myślą o młodych, którzy chcą czegoś więcej w Kościele. Mają dosyć przeciętności, nudzą ich pewne postawy i zachowania w Nim, a przede wszystkim stawiają pytania, na które nie zawsze znajdują odpowiedzi.

Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie – Drogi Młody Przyjacielu 😊

Kurs dla tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę. W sposób szczególny adresowany jest do wszystkich lektorów, ceremoniarzy oraz starszych ministrantów, jak również młodzieży męskiej.

ODKRYJ SIŁĘ

To najmłodszy projekt Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, którego założeniem jest pogłębienie osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Zaplanowany został według czterech kroków, które odpowiadają czterem postawom:

• Jak odkryć co mam zrobić
• Jak uniknąć błędów
• Jak dobrze to odczytać
• Jak być najlepszym

Kurs rozłożony jest na cykl czterech spotkań w ciągu roku, które odbędą się w następujących terminach:

20 – 22 listopada 2020 r.
11 – 13 grudnia 2020 r.
5 – 7 marca 2021 r.
9 – 11 kwietnia 2021 r.

Zwieńczeniem kursu będzie otrzymanie certyfikatu o jego ukończeniu. Spotkania są bezpłatne, a odbywać się będą w Domu Zakonnym Salwatorianów w Krakowie, przy ul. Św. Jacka 16.

W powyższe dzieło zaangażowani są specjaliści zarówno z dziedziny Pisma Świętego, teologii, psychologii, coachingu i wielu innych dziedzin.

Zgłoszenia na pierwsze spotkanie przyjmujemy do 14 listopada br.

Dokonać ich można TUTAJ

Czyli raz jeszcze:
Co: Kurs Odkryj Siłę
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: 0 zł
Gdzie: Kraków, ul. Św. Jacka 16
Rozpoczęcie spotkania: 20 listopada br., godz. 18.00
Zgłoszenia na pierwsze spotkanie do 14 listopada br.

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, śpiwór, obuwie zmienne (kapcie), zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich (do pobrania TUTAJ), przybory toaletowe, dresy oraz ręcznik.
Ponadto: Pismo Święte oraz DOBRY HUMOR

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.