Rekolekcje letnie w Bagnie

3 czerwca 2020

Ktoś wyjątkowy i liczący się na tym świecie ma dla Ciebie misję specjalną. Zwłaszcza teraz w obecnym czasie, kiedy to przez ponad trzy miesiące, miałeś niewiele możliwości działania. Dlatego zerwij się ze swojej kanapy i wyrusz na spotkanie organizowane przez Salwatoriański Ośrodek Powołań.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Ciebie do wyjątkowego, urokliwego i bajkowego miejsca na świecie, jakim jest Bagno. Dokładnie zapraszamy na rekolekcje letnie do Wyższego Seminarium Duchownego w Bagnie.

Spotkanie odbędzie się w dniach:

17 – 24 sierpnia 2020 r.

W programie: modlitwa, zwiedzanie Wrocławia i okolic, konferencje, Eucharystia, medytacja.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 100 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie: WSD Salwatorianów, ul. Ziołowa 51, Bagno k. Obornik Śląskich.

Rozpoczęcie spotkania: 17 sierpnia br. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 24 sierpnia br. mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Twoja misja specjalna

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia TUTAJ do 15 lipca br.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!!!