Rekolekcje letnie w Krakowie

4 czerwca 2019

Czy widziałeś już wszystko w Krakowie?

Z pewnością wielu z Was miało okazję odwiedzać Królewskie Miasto Kraków. Z pewnością widzieliście Rynek, Zamek na Wawelu oraz byliście w wielu innych i ciekawych miejscach miasta. Na pewno jednak nie mieliście okazji do przeżycia niesamowitego tygodnia, podczas którego można odwiedzić tajemnicze miejsca, w których niekiedy czas na chwilę się zatrzymał. Znamy takie, dlatego zapraszamy na
Rekolekcje do Krakowa w dniach 20 – 27 lipca 2019 r.

W programie: zwiedzanie ciekawych miejsc miasta i krakowskich klasztorów, modlitwa, Eucharystia, konferencje, skupienie.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 180 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie Dom Zakonny przy ul. Św. Jacka 16, w Krakowie.

Dojazd: Z Dworca Głównego PKP i PKS proszę kierować się w stronę Galerii Krakowskiej. Z niej należy udać się na ulicę Lubicz na przystanek tramwajowy. Następnie wsiąść do tramwaju nr 52 i wysiąść na przystanku „Słomiana” (8 przystanek). Przejść na drugą stronę ul. Kapelanki i kierować się pod „łuk” wielkiego bloku znajdującego się po drugiej stronie. Następnie skręcić w prawą stronę, po czym skręcić w lewo w pierwszą ulicę. Dojść do końca i skręcić w prawo. Idąc ul. Ceglarską dojdziemy do ul. Św. Jacka.

Dojazd do Krakowa na własną rękę!!!

Zabieramy ze sobą: ubrania, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia TUTAJ do 15 lipca br.

Serdecznie zapraszamy!!!