fbpx

REKOLEKCJE NA BOISKU

8 czerwca 2021

To spotkanie zawsze cieszyło się dużą popularnością wśród młodzieży. Rekolekcje na boisku to doskonała okazja do spędzenia w atrakcyjny sposób wakacyjnego czasu – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. W tym roku wprowadzamy pewną nowość. Do tej pory to wydarzenie odbywało się w Węgorzewie na Mazurach. W tym roku spotkanie przenosimy do Bagna na Dolnym Śląsku. Tam od 1 lipca br. będzie mieściła się siedziba SOPu. Chcemy to wydarzenie połączyć nie tylko z piłką nożną, ale również z pracą w naszym nowym miejscu. Będziemy projektować, malować, sprzątać, meblować, czyli wszystko to co robi się w nowym miejscu, kiedy się człowiek wprowadza do nowego domu – dodaje duszpasterz.

Rekolekcje na boisku to jedna z wielu propozycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, na które zapraszamy w terminie

12 – 18 lipca 2021
do Bagna

W programie: modlitwa, treningi piłkarskie, konferencje, Eucharystia, zwiedzanie okolic, medytacja, praca w projektowaniu i przystosowaniu domu dla młodzieży.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 100 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie

Dom Młodzieżowy „totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania: 12 lipca o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 18 lipca mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Wciąż naprzód

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, ubranie do treningów na sztucznej nawierzchni (dresy, strój piłkarski, buty), ręcznik, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich, ubrania robocze.

Zgłoszenia do 30 czerwca br. przez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.