fbpx

Rekolekcje na boisku

1 czerwca 2022

Zawsze, kiedy proszony jestem o reklamę tych rekolekcji, przychodzą mi na myśl te słowa: słońce, wino i śpiew – mówi ks. Łukasz Anioł SDS. Oczywiście o ile na to pierwsze nie mam żadnego wpływu, o tyle na drugie i trzecie, już tak. Nie będzie wina, ani śpiewu. Chcemy to zamienić na piłkę. Stąd pomysł, aby wrócić do pięknej tradycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, i przywrócić w planie wakacyjnych spotkań, Rekolekcje na boisku. Piłka nożna daje wiele możliwości i jest przede wszystkim świetną okazją dla młodych ludzi do wspólnej zabawy, ale przede wszystkim do walki z samym sobą i przeciwnikiem. Wymaga ogromnego wysiłku, rywalizacji, a przede wszystkim gry – gry zespołowej – mówi ks. Łukasz. Jednak, aby nie było tutaj mowy tylko o graniu na boisku, to pragnę zaznaczyć, że Węgorzewo to przede wszystkim piękna miejscowość położona nad jeziorem. W spotkaniu więc nie zabraknie również wizyt na miejskiej plaży. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że podczas tegorocznych rekolekcji, towarzyszyć nam będzie hasło: Broń się wahać. Te słowa są oczywiście parafrazą wypowiedzi bł. Franciszka Marii od Krzyża Jordana, którą szczegółowo będziemy omawiać podczas spotkania. Nie chcę zradzać więcej szczegółów. Po prostu zapraszam na to wydarzenie – puentuje ks. Anioł.

Rekolekcje na boisku to jedna z wielu propozycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, na które zapraszamy w terminie

22 – 29 lipca 2022
do Węgorzewa

W programie: modlitwa, treningi piłkarskie, konferencje, Eucharystia, zwiedzanie okolic, medytacja, wizyty ma plaży oraz wiele innych atrakcji.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 350 zł.
(Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, wejściówki do wszelkich odwiedzanych miejsc)

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie:

Dom Oazowy przy
Parafii pw. Dobrego Pasterza
ul. Pionierów 4a
11-600 Węgorzewo

Rozpoczęcie spotkania: 22 lipca br. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 29 lipca br. mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Broń się wahać

Dojazd do Węgorzewa na własną rękę!!!

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), Pismo Święte, ubranie do treningów na sztucznej nawierzchni (dresy, strój piłkarski, buty), ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, kąpielówki, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia do 30 czerwca br. przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się – TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji ?.