REKOLEKCJE SURVIVALOWE

8 czerwca 2021

Jak przetrwać w czasie pandemii oraz jak przetrwać trudne chwile w życiu to już prawie każdy wie. Na temat przetrwania w dzisiejszym świecie także wiele się mówi. Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie jednak przejść do praktyki. Nie będzie moralizowania, pouczania, dyktowania – mówi ks. Łukasz Anioł. To będzie prawdziwa szkoła przetrwania. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się zmierzyć z samym sobą oraz nauczyć się przetrwania w dziczy. W naszej wakacyjnej ofercie przygotowaliśmy rekolekcje survivalowe. Dla uczestników czeka prawdziwe i profesjonalne szkolenie. Program szkolenia przewiduje budowę schronienia survivalowego, jeden nocleg w terenie improwizowanym, naukę nawigacji w terenie za pomocą przedmiotów terenowych, busoli i kompasów, wykorzystaniem gwiazd. Ponadto dla uczestników czeka również naukę pracy narzędziami survivalowymi i wiele innych rzeczy – dodaje ks. Anioł SDS.

Rekolekcje survivalowe to jedna z wielu propozycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, na które zapraszamy w terminie

26 – 30 lipca 2021
do Bagna

W programie: modlitwa, szkolenie survivalowe, konferencje, Eucharystia, zwiedzanie okolic, medytacja.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 150 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie

Dom Młodzieżowy „totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55 – 120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania: 26 lipca o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 30 lipca mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Wciąż naprzód

Dojazd do Bagna na własną rękę!!!

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, wygodne, sprawdzone i dopasowane obuwie dobrane do warunków terenowych, ubranie do lasu (dresy lub spodnie typu „bojówki”, ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową), latarkę, latarkę czołową, śpiwór, karimatę, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia do 30 czerwca br. przez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.