fbpx

REKOLEKCJE W GÓRACH

8 czerwca 2021

Rekolekcje w górach to wyśmienita okazja do tego, aby w sprzyjających warunkach przyrody, zaczerpnąć świeżego powietrza, po tylu miesiącach „siedzenia” w domu. Ponadto rekolekcje w górach to sposobność do nawiązania relacji z Bogiem, gdyż jak pisał św. Jan Paweł II: „Wobec piękna gór czuję, że On jest”. Jednocześnie doskonała okazja do poznania nowych osób.

Rekolekcje w górach to jedna z wielu propozycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, na które zapraszamy w terminie

ZAKOPANE
16 – 22 sierpnia 2021 r.

W programie: modlitwa, górskie wędrówki, konferencje, zwiedzanie ciekawych miejsc w Zakopanem i okolicy, Eucharystia, medytacja.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 180 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie
Dom Zakonny przy ul. Bulwary Słowackiego 2 w Zakopanem.

Rozpoczęcie spotkania: 16 sierpnia br. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 22 sierpnia br. mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Wciąż naprzód

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia do 15 lipca br. przez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

Dojazd do Zakopanego na własną rękę!!!

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.