fbpx

Rekolekcje w górach

2 czerwca 2022

W ofercie wakacyjnych spotkań Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań nie mogło zabraknąć tego Wydarzenia. Jak pokazało doświadczenie, Rekolekcje w górach, zawsze cieszyły się ogromną popularnościąmówi ks. Łukasz Anioł SDS. Do Zakopanego przyjeżdżają młodzi ludzie nie tylko, aby poprzez górskie wędrówki, mocniej doświadczyć obecności Boga i sprawdzić siebie, ale przede wszystkim dla samego klimatu tego spotkania. Urokliwe miejsce zakwaterowania, bliskość centrum, a przede wszystkim cisza i spokój, to ogromne walory dodatkowe, które mogą pomóc w dokonaniu wyboru i przyjazdu na nasze wydarzeniedodaje ks. Łukasz. Pragnę zaznaczyć, że podczas tegorocznych rekolekcji, towarzyszyć nam będzie hasło: Broń się wahać. Te słowa są oczywiście parafrazą wypowiedzi bł. Franciszka Marii od Krzyża Jordana, którą szczegółowo będziemy omawiać podczas spotkania. Nie chcę zdradzać więcej szczegółów. Po prostu zapraszam na to wydarzeniepuentuje ks. Anioł.

Rekolekcje w górach to jedna z wielu propozycji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, na które zapraszamy w terminie

1 – 8 sierpnia 2022
do Zakopanego

W programie: modlitwa, górskie wędrówki, konferencje, zwiedzanie ciekawych miejsc w Zakopanem i okolicy, Eucharystia, medytacja.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 350 zł.
(Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, wejściówki do wszelkich odwiedzanych miejsc)

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie

Dom Zakonny Salwatorianów
ul. Bulwary Słowackiego 2
Zakopane

Rozpoczęcie spotkania: 1 sierpnia br. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 8 sierpnia br. mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Broń się wahać

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), wygodne buty, Pismo Święte, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia do 12 lipca br. przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się – TUTAJ

Dojazd do Zakopanego na własną rękę!!!

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji ?.