fbpx

Rekolekcje w górach

2 czerwca 2020

Twoja misja specjalna może mięć wyskoki start. I tu nie chodzi tylko o wielkość zadania, ale miejsce w którym możesz je otrzymać. Salwatoriański Ośrodek Powołań zaprasza Ciebie do Zakopanego, gdzie wspólnie rozpoczniemy swoją misję.

Rekolekcje w górach to wyśmienita okazja do tego, aby w sprzyjających warunkach przyrody, zaczerpnąć świeżego powietrza, po tylu miesiącach „siedzenia” w domu. Ponadto rekolekcje w górach to sposobność do nawiązania relacji z Bogiem, gdyż jak pisał św. Jan Paweł II: „Wobec piękna gór czuję, że On jest”. Jednocześnie doskonała okazja do poznania nowych osób.

ZAKOPANE 7 – 14 sierpnia 2020 r.

Nie wahaj się i wyślij zgłoszenie!!!

W programie: modlitwa, górskie wędrówki, konferencje, zwiedzanie ciekawych miejsc w Zakopanem i okolicy, Eucharystia, medytacja.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 180 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie Dom Zakonny przy ul. Bulwary Słowackiego 2 w Zakopanem.

Rozpoczęcie spotkania: 7 sierpnia br. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 14 sierpnia br. mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Twoja misja specjalna

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia TUTAJ do 15 lipca br.

Dojazd do Zakopanego na własną rękę!!!

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!!!