fbpx

ROWEROWA MAJÓWKA Z SOPem

5 kwietnia 2022

Rower to nie tylko pasja i życie, ale przede wszystkim ogromna wolność. Jednośladem pokonując kilometr za kilometrem widzisz lepiej i więcej. Możesz nim dotrzeć wszędzie, gdzie tylko zapragnieszmówi ks. Łukasz Anioł SDS. Sam jestem wielkim miłośnikiem jazdy rowerowej, dlatego chętnie dzielę swoją pasję z młodymi, dla których często jest to również ogromna pasja. Zbliżający się długi weekend majowy także planują spędzić, jak to się mówi w „siodle”. Jednak nie sam. Każdy może dołączyć, ponieważ planuję majówkę dla SOPowiczów na rowerze. Nakręcamy wiarę po pandemii. Chcemy w ten sposób dzielić nie tylko swoją pasję, ale również popracować nad swoją wiarą. Czynny wypoczynek i formacja duchowa to najlepsze połączenie, jakie można sobie zaplanować na długi weekend. Wystarczy wysłać zgłoszenie i 29 kwietnia wstawić się w Bagnie dodaje organizator.

Salwatoriański Ośrodek Powołań serdecznie zaprasza na

ROWEROWĄ MAJÓWKĘ Z SOPem

w dniach 29 kwietnie – 3 maja 2022 r.

Majowe spotkanie dla mężczyzn to niepowtarzalna okazja dla wszystkich, dla których rower nie jest obcy. W wydarzeniu tym może wziąć udział każdy, kto ma minimum 14 lat i posiada rower. Bazą noclegową będzie Salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe „totu” w Bagnie, skąd każdego dnia zaplanowana jest wycieczka w ciekawe miejsce Dolnego Śląska. Średnio każdego dnia w planie jest do zrobienia 70 km trasy rowerowej. Oprócz tego na uczestników spotkania będzie czekać spora dawka zajęć, dzięki którym będą pogłębiać swoją wiarę.

Spotkaniu towarzyszyć będzie hasło: Nakręcamy wiarę.

W programie: Wycieczki rowerowe, konferencje, panele dyskusyjne, modlitwa, Eucharystia, dobre jedzenie, wieczory w radości oraz cisza na odpoczynek i relaks.

Koszt: 200 złotych (cena zawiera nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie).
Dojazd na spotkanie we własnym zakresie.

Zapisy do 27 kwietnia 2022 r. przez formularz znajdujący się TUTAJ.

Adres bazy noclegowej:

Salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe „totu”
Bagno, ul. Ziołowa 53
55-120 Oborniki Śląskie

Rozpoczęcie spotkania 29 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00
Zakończenie spotkania 3 maja 2022 r. o godz. 10.00

Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, obuwie zmienne, rower, ubranie na rower, niezbędnik rowerzysty, notatnik i przybory piśmiennicze. Ważną rzeczą, którą trzeba zabrać ze sobą jest ZGODA RODZICÓW (w przypadku osób niepełnoletnich), bez której nie będzie możliwe wzięcie udziału w naszym spotkaniu. Znaleźć ją można na dole na niebieskim tle TUTAJ.
Serdecznie zapraszamy