fbpx

Twoja misja specjalna rozpocznie się w Krakowie

30 maja 2020

Pomyślisz sobie czytając nagłówek tego zaproszenia: „Nic ciekawego, już tam byłem”. To prawda, wielu z Was miała okazję być już w tym mieście, do którego pragniemy zaprosić. Ale z pewnością nie byłeś w tych miejscach, w które Salwatoriański Ośrodek Powołań pragnie Cię zaprowadzić i pokazać.

Dlatego zapraszamy na niesamowite wakacje z Bogiem do Krakowa

w dniach 13 – 20 lipca 2020 r.

Dodatkowo oferujemy próbę zmierzenia się z tematem: Twoja misja specjalna. Na czym ona będzie polegać? Tego na tym etapie Tobie nie zdradzimy. Dlatego nie wahaj się i wyślij zgłoszenie. Już czas zakończyć siedzenie w domu, bo Twoja misja już się zaczyna.

W programie: zwiedzanie ciekawych miejsc miasta i krakowskich klasztorów, modlitwa, Eucharystia, konferencje, skupienie.

To wszystko za tak niewiele, bowiem cały turnus kosztuje tylko 180 zł.

Miejscem naszego odpoczynku i zakwaterowania będzie Dom Zakonny przy ul. Św. Jacka 16, w Krakowie.

Dojazd: Z Dworca Głównego PKP i PKS proszę kierować się w stronę Galerii Krakowskiej. Z niej należy udać się na ulicę Lubicz na przystanek tramwajowy. Następnie wsiąść do tramwaju nr 52 i wysiąść na przystanku „Słomiana” (8 przystanek). Przejść na drugą stronę ul. Kapelanki i kierować się pod „łuk” wielkiego bloku znajdującego się po drugiej stronie. Następnie skręcić w prawą stronę, po czym skręcić w lewo w pierwszą ulicę. Dojść do końca i skręcić w prawo. Idąc ul. Ceglarską dojdziemy do ul. Św. Jacka.

Dojazd do Krakowa na własną rękę!!!

Rozpoczęcie spotkania: 13 lipca o godz. 18.00
Zakończenie spotkania: 22 lipca mniej więcej o godz. 10.00 (uzależnione jest od uczestników spotkania i połączeń komunikacyjnych).

Hasło spotkania: Twoja misja specjalna

Zabieramy ze sobą: OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia wypełnione i podpisane przez rodziców (zostanie wysłane na e – maila po nadesłaniu zgłoszenia), maseczki, mały podręczny płyn do dezynfekcji rąk, Pismo Święte, ubrania, ręcznik, śpiwór, obuwie zmienne, coś od deszczu, zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich.

Zgłoszenia TUTAJ do 8 lipca br.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – KONTAKT

Pragniemy równocześnie zapewnić, że nasze spotkanie organizowane będzie zgodnie z wymogami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!!!