fbpx

Wigilia i kolejna odsłona kursu Odkryj siłę

28 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną część kursu Odkryj siłę. Jeśli pragniesz dołączyć do tych, co go już zaczęli – wyślij zgłoszenie (uczestnicy poprzedniego spotkania zobowiązani są także do jego wysłania). Dlaczego warto?

Po pierwsze spotkanie to połączone będzie z naszą doroczną sopowską Wigilią.

Po drugie, może jesteś na takim etapie, że doświadczasz potrzeby czegoś większego. Masz dosyć przeciętności w Kościele? Nudzą Ciebie pewne spotkania? Masz pytania, na które nikt rzetelnie Tobie nie odpowiedział? Przeszedłeś już formację na ceremoniarza lub lektora i nie wiesz, co z sobą zrobić dalej? Masz problemy z chodzeniem do kościoła? Chcesz czegoś więcej od Boga?

Nie przejmuj się. Kurs Odkryj siłę pozwoli Tobie lepiej zrozumieć pewne kwestie. Salwatoriański Ośrodek Powołań stworzył niepowtarzalną szansę właśnie dla Ciebie. Kurs adresowany jest do tych, co chcą więcej, lepiej i mocniej wykorzystać swoją życiową szansę.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu:
Kiedy: 13 – 15 grudnia 2019 r.
Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
Koszt: 0 zł
Gdzie: Kraków, ul. Św. Jacka 16
Zgłoszenia przez formularz znajdujący się TUTAJ do 10 grudnia br.
Rozpoczęcie godz. 18.00
Zakończenie godz. 11.00

Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, obuwie zmienne i przybory piśmiennicze. Ważną rzeczą, którą trzeba zabrać ze sobą jest ZGODA RODZICÓW (w przypadku osób niepełnoletnich), bez której nie będziesz mógł wziąć udziału w naszym spotkaniu. Znaleźć ją możesz na dole na niebieskim tle TUTAJ.
Serdecznie zapraszamy ?