fbpx

Zaproszenie na ferie zimowe do Zakopanego

28 listopada 2019

Któż z nas nie marzy o przeżyciu w swoim życiu spotkania z kimś, takim jak On. Podczas tych ferii zimowych możesz przeżyć prawdziwe spotkanie na szczycie. Jest ono dedykowane specjalnie tylko dla Ciebie. Ale jest warunek!!!

Musisz posiadać dobre chęci, być pozytywnie nastawiony, przygotowany na ekstremalne doświadczenia oraz gotowym do podjęcia zmian. Dlaczego, aż tyle i takich warunków? Ponieważ za każdym razem rekolekcje z Salwatoriańskim Ośrodkiem Powołań to niezapomniane doświadczenie, które może zmienić człowieka na całe życie. Stąd zapraszamy na rekolekcje zimowe podczas zbliżających się ferii zimowych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy trzy turnusy, które swoim zasięgiem obejmują wszystkie województwa w Polsce:

1. 20 stycznia – 26 stycznia 2020 r. Zakopane (zapisy do 5 stycznia)

2. 27 stycznia – 2 lutego 2020 r. Zakopane (zapisy do 10 stycznia)

3. 10 lutego – 16 lutego 2020 r. Zakopane (zapisy do 15 stycznia)

Rozpoczęcie każdego spotkania godz. 17.00, a zakończenie w zależności od transportu.

W programie: Wycieczki piesze w niższe partie gór, jazda na nartach oraz desce, konferencje, panele dyskusyjne, zwiedzanie ciekawych zabytków Zakopanego, modlitwa. Msza św., dobre jedzenie, wieczory w radości oraz cisza na odpoczynek i relaks.

Koszt: 250 złotych (cena zawiera nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, wejścia do atrakcyjnych miejsc).
Cena nie obejmuje kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego i karnetów na stok. Jednodniowy koszt wypożyczenia pełnego sprzętu i karnetu wynosi ok. 100 złotych. Podczas ferii planujemy trzy wyjścia na stok narciarski.

Dojazd na rekolekcję we własnym zakresie.

Zapisy przez formularz znajdujący się TUTAJ.

Adres rekolekcji:

Dom Zakonny Salwatorianów
Bulwary J. Słowackiego 2
Zakopane

Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, obuwie zmienne, sprzęt narciarski jeśli posiadasz swój własny, notatnik i przybory piśmiennicze. Ważną rzeczą, którą trzeba zabrać ze sobą jest ZGODA RODZICÓW (w przypadku osób niepełnoletnich), bez której nie będziesz mógł wziąć udziału w naszym spotkaniu. Znaleźć ją możesz na dole na niebieskim tle TUTAJ.
Nie zapomnij również spakować czekolady dla ks. Łukasza Karasińskiego ?

Przez całe spotkanie towarzyszyć nam będzie hasło: Spotkanie na szczycie

Serdecznie zapraszamy!!!