SOP zaprasza na kolejne rekolecje. Tym razem zapraszamy na mazurskie jeziora. W dniach 1-6 września 2010 r. odbędzie się „turnus pod żaglami”. Będzie to wyjątkowy czas, pełen wrażeń, walki z wodą, wiatrem i samym sobą. Będzie można jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga i odnaleźć Go w toni mazurkich jezior, powiewie wiatru. Turnus żeglarski to moment, w którym można zapomnieć o goniącym nas świecie. Jeśli więc masz siłę i chęci do żeglowania to zapraszamy. Dołącz do nas i poczuj Boży wiatr w żaglach! AHOJ!

 

Turnus żeglarski ma charakter rejsu. Jest przeznaczony dla studentów i pracujących. Całość dnia uczestnicy spędzają na jachcie. Rozpoczęcie i zakończenie turnusu w Węgorzewie (koszt 300 zł).

Adres: Parafia Dobrego Pasterza, ul. Pionierów 4, 11-600 Węgorzewo.

Dojazd: Z Giżycka autobusem.

Razem ze zgłoszeniem należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł.

Numer konta i adres:

96 1020 2906 0000 1202 0107 6033


SALWATORIANIE OŚRODEK POWOŁAŃ

UL. ŚW. JACKA 16

30-364 KRAKÓW

 

Osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą zwracać się z prośba o zwolnienie z części lub całości kosztów. Przyjazd i powrót we własnym zakresie.

Co zabrać?

Pismo Święte, legitymację SOP (dotyczy członków SOP), buty sportowe, zmienne obuwie, nakrycie głowy chroniące przed słońcem, krem chroniący przed słońcem oraz śpiwór.

 

W każdym dniu rekolekcyjnym jest czas na Msze Świętą, konferencję tematyczną, pogłębienie znajomości Pisma Świętego, wspólną modlitwę oraz czynny wypoczynek.

Bliższe i szczegołówe informacje na temat turnusu żeglarskiego zostaną przesłane po zgłoszeniu.

 

Zgłoszenia przyjmujemy listownie, mailowo i telefonicznie:

Salwatoriański Ośrodek Powołań

ul. św. Jacka 16

30-364 Kraków

mail: sop@sds.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel: 12 254 60 40

kom: 601 707 188

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *