Piękna zima i idealne warunki na narty i deskę, a przy tym duża liczba chętnych oraz wiele pozytywnych przeżyć i emocji to tylko niektóre zalety trwających rekolekcji zimowych Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, jakie mają miejsce w Zakopanem, Maniowach i Bagnie. W tym roku patronuje im słynny polski skoczek Kamil Stoch, który wraz z nami modlił się podczas Mszy świętej, a tuż po niej spotkał się z uczestnikami turnusu w Zakopanem. Była to idealna okazja, by Go poznać, porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie czy otrzymać autograf, ale przede wszystkim by zobaczyć że można być świadkiem Jezusa Chrystusa wobec innych niezależnie od tego, co się w życiu robi. 

Rekolekcje w Zakopanem trwały cały tydzień, w dniach od 9-15 stycznia. Była to dobra okazja do wzajemnego spotkania, pogłębiania swojej wiary, a także doskonalenia swoich narciarskich, bądź snowboardowych umiejętności. Nie brakowało upadków, ale na szczęście obeszło się bez złamań i strat w osobach. Wszyscy wyjechali z Zakopanego w jednym, całym kawałku! Niektóre emocje udało się uwiecznić na zdjęciach!

Mamy nadzieję, że ziarno wiary będzie w nas wzrastało w naszej codzienności! A do Zakopanego, na kolejny turnus zimowy zapraszamy już w przyszłym roku!

 

Jako duszpasterze SOPu chcemy także serdecznie podziękować naszym współbraciom, którzy pozytywnie odpowiedzieli na organizowane przez SOP akcje, pomagając młodzieży na różne sposoby i przysyłając ich na nasze salwatoriańskie rekolekcje. 

GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *