Kolejny dzień rekolekcji Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań, możemy zaliczyć do udanych. Jak co dzień wstaliśmy wcześnie, aby zrealizować wszystkie punkty tego dnia. Dzień zaczęliśmy od jutrzni, po czym jeszcze lekko zaspani, udaliśmy się na śniadanie.

Już od godziny 9:00, zaczęliśmy od kilku okrążeń wokół boiska. Pogoda sprzyjała zawodnikom. Po treningu wzięliśmy orzeźwiający prysznic, mieliśmy chwilę czasu na regeneracje, po czym udaliśmy się na Eucharystię.

Rozważania nad Ewangelią na kręgu biblijnym prowadził br. Piotr, który dzielił się z nami swoimi przemyśleniami.

Po obiedzie wyruszyliśmy nad jezioro. Mimo odległości, ciemnych chmur i porywistego wiatru, sopowiczom udało się wskoczyć do wody jednego z mazurskich jezior. Na plaży nie brakowało aktywności takich jak siatkówka czy piłka nożna. Ksiądz Łukasz Karasiński SDS, dał naszym sopowiczom prawdziwą lekcję futbolu.

Po powrocie z nad jeziora, zjedliśmy kolacja, po czym rozpoczęliśmy konferencję na temat roli modlitwy w życiu człowieka. Konferencja przebiegła pomyślnie, a zaraz po niej ks. Łukasz Karasiński SDS zaprosił nas na lody.

Na koniec dnia, ponownie udaliśmy się do kaplicy, aby adorować Najświętszy Sakrament. Z niecierpliwością czekamy na przyjazd księdza Łukasza Anioła SDS, który swoją obecnością sprawi, że te rekolekcje będą jeszcze bardziej owocne.

Dziękujemy Jakubowi Borysiowi za relację 🙂